loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sage pomoże małym firmom w migracji danych do chmury

SAGEProducent oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą wprowadza na polski rynek produkt Sage 50c. Jest to rozwiązanie hybrydowe łączące zalety aplikacji i usług dostępnych w chmurze z tradycyjnym systemem finansowo-księgowym w wersji desktopowej. Sage 50c zintegrowane z pakietem Microsoft Office 365 Business Premium ma pomóc małym firmom i mikroprzedsiębiorstwom w unowocześnianiu modelu biznesowego poprzez migrację do chmury.

 
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Trendy technologiczne i rynkowe jednoznacznie pokazują, że przedsiębiorstwa na całym świecie przenoszą swoje działania do chmury. Firmy sięgają po innowacyjne usługi i aplikacje wspomagające biznes, ale także migrują – z tradycyjnego oprogramowania instalowanego na serwerach i komputerach firmowych – w stronę lekkich i elastycznych rozwiązań dostępnych w chmurze. Według analityków Gartnera do 2020 roku niemal wszystkie firmy na świecie będą wykorzystywać w swojej działalności rozwiązania i usługi dostępne w chmurze.
Sage 50c to odpowiedź na dynamiczne zmiany rynkowe i potrzeby ogromnego segmentu małych przedsiębiorstw i mikrofirm. Firmy te systematycznie odchodzą od dotychczasowego modelu, w którym ich działalność jest wspierana wyłącznie przez systemy instalowane na serwerach i komputerach. Wejście do chmury pozwala firmom osiągnąć większą elastyczność i możliwość szybszego działania, ponieważ dostęp do danych, funkcjonalności i usług jest możliwy z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Sage 50c pomaga w łagodnym przejściu przez ten proces – mówi Piotr Ciski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Sage.
Hybryda najlepiej wspiera migrację

Sage 50c jest rozwiązaniem hybrydowym – łączy w sobie cechy tradycyjnego systemu instalowanego na komputerze lub serwerze firmy z aplikacjami i usługami dostępnymi w chmurze.
Zdecydowaliśmy się na hybrydę, ponieważ ten system działa na danych finansowych i księgowych oraz informacjach z obszaru sprzedaży i zakupów, a te są dla przedsiębiorstw najważniejsze. Wiele firm wciąż ma obawy przed całkowitym przeniesieniem swoich wrażliwych danych na serwery zewnętrzne, dlatego moduł finansowo-księgowy Sage 50c działa w wersji desktopowej, a wszystkie usługi online związane z dostępem, backupem, analityką oraz zintegrowany pakiet Microsoft Office są dostępne w chmurze – wyjaśnia Piotr Ciski.
Dzięki hybrydzie w ramach systemu finansowo-księgowego dane firmy są wciąż zapisane na jej własnym dysku, natomiast ich synchronizowana kopia jest przechowywana i archiwizowana na wydzielonym dysku Microsoft OneDrive w chmurze.

Moduł finansowo-księgowy, Microsoft Office 365 Business Premium, aplikacje wspomagające procesy i decyzje w jednym rozwiązaniu

Sage 50c to produkt globalny, z którego obecnie korzystają użytkownicy z małych firm i mikroprzedsiębiorstw na całym świecie. W Polsce rozwiązanie to zdobyło już nagrodę IT Future Awards w kategorii Innowacja Roku 2017.

Dzięki strategicznemu partnerstwu Sage i Microsoft rozwiązanie zostało zintegrowane z pakietem Microsoft Office 365 Business Premium. Specjalnie na potrzeby polskiego rynku moduł finansowo-księgowy został opracowany przez polski zespół Sage. Oprócz niego do dyspozycji są aplikacje online wchodzące w skład Sage 50c:
 
  • Sage Contact to dodatek do Microsoft Outlook 365, który z modułu finansowo-księgowego udostępnia informacje o kontrahencie powiązanym z nadawcą, od którego pochodzi e-mail (m.in.: limit kredytowy, saldo rozrachunków, dostęp do historii ostatnich faktur kosztowych i sprzedażowych itp.); 
  • Sage Cloud Backup troszczy się o tworzenie kopii bezpieczeństwa i ich archiwizację na Microsoft OneDrive. W module finansowo-księgowym użytkownik sam decyduje, co jaki czas system ma wykonać kopię bezpieczeństwa;
  • Sage Capture to bardzo użyteczna aplikacja mobilna, która pozwala przesłać zdjęcia faktur, paragonów lub innych dokumentów wprost na OneDrive. Dzięki Sage Capture księgowa znacznie szybciej otrzyma dostęp do dokumentów kosztowych;
  • Sage Business Performance Dashboard to raport zawierający dane finansowo-księgowe, dzięki któremu właściciel może nie tylko sprawdzić najważniejsze wskaźniki finansowe firmy, ale także podejmować trafniejsze decyzje. Moduł ten w przejrzysty i nowoczesny sposób wizualizuje dane na wykresach; 
  • Sage Intelligence umożliwia eksportowanie danych z modułu finansowo-księgowego do arkusza Excel, gdzie użytkownik może samodzielnie przygotować raport, ale również będzie miał do dyspozycji różne sposoby wizualizacji danych.

Sage 50c oferowany jest w modelu subskrypcji na okres 12, 24 lub 36 miesięcy w trzech wersjach pakietów – zależnie od zakresu funkcjonalnego. W pakiecie Standard oraz Premium użytkownik otrzyma desktopowy moduł finansowo-księgowy Sage 50c, Microsoft Office 365 Business Premium oraz ww. aplikacje. Produkt w wersji podstawowej jest już dostępny w sieci sprzedaży Sage oraz u partnerów dystrybucyjnych. Pełna wersja, rozbudowana o moduły Capture, Intelligence oraz Dashboard, będzie dostępna najpóźniej w czerwcu 2018 roku.

Źródło: www.sage50c.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top