loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Preserved Food Specialty usprawnia operacje i zwiększa konkurencyjność z systemem ERP Infor M3

I-PCCInfor ogłosił, że firma Preserved Food Specialty (PFS) z Tajlandii, która jest wiodącym producentem i dostawcą (dla marek lokalnych i na całym świecie) suszonej żywności - owoców morza, mięsa, owoców i warzyw, a także produktów nabiałowych i innych - wybrała Infor M3 by zoptymalizować procesy biznesowe i usprawnić wszystkie operacje. Rozwiązanie jest wdrażane przez Lawson Software Thailand, partnera Infor specjalizującego się w konsultingu i wdrożeniach systemów.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Przedsiębiorstwo PFS szukało platformy biznesowej, która płynnie zintegrowałaby rozliczne specjalistyczne i odrębne systemy zgromadzone w firmie w ciągu wielu lat. Stały one się niezwykle trudne do zarządzania i powolne w działaniu, co powodowało niewydolność operacyjną.
Nieustannie zmagamy się z groźną konkurencją, musimy więc usprawnić technologię by spełniać szybko zmieniające się wymagania klientów" - powiedział Worapars Mahattanobol, dyrektor zarządzający w Preserved Food Specialty. "Jesteśmy przekonani, że Infor M3 zrealizuje nasze potrzeby biznesowe.
Wdrożenie Infor M3 obejmie produkcję, magazyny, zakupy, finanse i marketing. Analizując różne konkurencyjne systemy, firma PFS stwierdziła, że Infor M3 jest oczywistym wyborem z powodu elastyczności i możliwości zarządzania złożonym i zróżnicowanym środowiskiem oraz możliwościom wprowadzania modyfikacji w każdym momencie - co pomoże PFS podejmować świadome i szybkie decyzje biznesowe. Infor słynie z dostarczania najlepszych i przetestowanych rozwiązań branżowych, sprawdzających się na całym świecie w wielu branżach gospodarki. Komentując zaangażowanie Infor i dogłębną znajomość branży spożywczej, Worapars Mahattanobol podkreśla:
Infor M3 fantastycznie zarządza całym skomplikowanym portfolio usług i operacji związanych z produkcją spożywczą, co potwierdza głębokie zrozumienie naszego biznesu przez producenta systemu.
Cieszymy się, że firma PFS dołączyła do grona naszych klientów i że Infor M3 odgrywa kluczową rolę w jej ciągłej transformacji - powiedziała Helen Masters, wiceprezes i dyrektor zarządzająca regionem południowej Azji (ANZ & ASEAN) w Infor. M3 pomoże PFS osiągnąć założone cele rentowności zarządzając klientami firmy, logistyką, finansami i produkcją w ramach jednej platformy i zapewniając holistyczny widok, który przyspieszy podejmowanie decyzji wewnątrz i na zewnątrz fabryki.
Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top