loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

DRE migruje swój system ERP na SAP HANA

DRE Sp. z o.o. – wiodącym producentem stolarki budowlanej w Polsce – podjął decyzję o migracji systemu SAP ERP na SAP HANA.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
itelligence opracowała dla DRE długofalową rekomendację w zakresie utrzymania i rozwoju wykorzystywanych systemów SAP. Uwzględnione zostały kluczowe dla DRE kryteria – zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa systemów, możliwość wykorzystania innowacyjnych rozwiązań takich jak analityka w czasie rzeczywistym oraz najnowsze interfejsy użytkownika. W wyniku analizy itelligence zarekomendowała migrację systemu SAP ERP na platformę HANA Private Cloud w Data Center itelligence.
DRE Sp. z o.o. od wielu lat wpisuje w swoją strategię innowacyjność, którą odzwierciedla wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań SAP. Po rekomendacji itelligence zarząd spółki zdecydował o wdrożeniu SAP HANA. SAP HANA umożliwi nam wykorzystanie przyjaznych i mobilnych interfejsów SAP Fiori oraz analityki czasu rzeczywistego bezpośrednio na danych transakcyjnych systemu SAP. - powiedział Marcin Berbeć, dyrektor IT w DRE Sp. z o.o.
Dzięki doświadczeniu i kompetencjom zespołu itelligence, migracja naszego systemu została przeprowadzona bardzo sprawnie. Natomiast dzięki HANA Private Cloud uzyskaliśmy większy poziom bezpieczeństwa naszych aplikacji, większą skalowalność i wydajność, co jest dla nas, przy ponad 3TB danych na SAP HANA, szczególnie ważne! Nasi użytkownicy biznesowi potwierdzają zauważalny wzrost szybkości działania transakcji oraz raportów. – dodaje Marcin Berbeć.
To nasz kolejny projekt wdrożenia SAP HANA i migracji systemów klienta do naszego Data Center w Tarnowie Podgórnym. W naszej chmurze utrzymujemy już systemy SAP oraz S/4 HANA dla kilkudziesięciu klientów. Przewagą HANA Private Cloud nad fizycznymi maszynami (HANA Appliance) jest optymalizacja kosztów, wyższa wydajność i dostępność, a także skalowalność, co gwarantuje naszym klientom zaspokojenie aktualnych i przyszłych potrzeb pojemnościowych platformy SAP HANA. – powiedział Mirosław Kapustka, dyrektor sprzedaży w itelligence sp. z o.o.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top