loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma Elektrizace železnic produkuje i zarządza projektami z systemem ERP Infor M3

ipcc logo 2016 okFirma Elektrizace železnic (Republika Czeska) podjęła decyzję o migracji do najnowszej wersji systemu ERP Infor M3 (Infor M3 13.3). Nowa wersja, która ukaże się na początku 2017 roku, zapewni jeszcze lepsze wsparcie procesów biznesowych - w szczególności produkcji jednostkowej - oraz najnowocześniejszy interfejs użytkownika dla ponad 150 osób.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Elektrizace železnic od ponad 10 lat korzysta z systemu Infor M3, głównie w procesach projektowania, produkcji i montażu przewodów trakcyjnych oraz sprzętu elektrotechnicznego dla infrastruktury transportowej. Firma pracuje w mieszanym trybie produkcji powtarzalnej (produkty mechaniczne i elektryczne) oraz produkcji jednostkowej.

Najnowsza wersja Infor M3 ma wesprzeć i zintegrować rozproszone procesy, zredukować koszty związane z zapewnieniem zgodności z przepisami oraz zagwarantować korzystanie z najnowszej technologii, również na urządzeniach mobilnych. Infor M3 13.3 będzie wspierał też najważniejszy obszar działalności firmy czyli procesy produkcji jednostkowej, łącznie z integracją z zarządzaniem dokumentami oraz integracją z systemami PDM (Product Data Management - zarządzanie danymi produktu).

Elektrizace železnic planuje również wykorzystać nowe możliwości systemu M3 13.3 usprawniające pracę użytkownika - m.in. narzędzie Infor Mashup Designer, które pozwala na wyświetlenie na jednym ekranie wszystkich informacji potrzebnych danemu użytkownikowi. Gdy projekt upgrade'u Infor M3 w głównej fabryce zostanie zakończony, firma planuje rozszerzenie go również na firmy do niej należące.
Oczekujemy, że nowa wersja Infor M3 pomoże nam lepiej sprostać wymaganiom rynku dzięki bardziej efektywnemu wsparciu procesów produkcyjnych oraz możliwościom jeszcze bardziej precyzyjnego zapewnienia warunków dostawy projektu - powiedział Jan Sobotka, dyrektor w Elektrizace železnic. Poza wykorzystaniem najnowszej funkcjonalności i zwiększeniem liczby użytkowników planujemy w przyszłości wdrożenie systemu w innych firmach należących do Elektrizace železnic.
Elektrizace železnic i inne firmy zajmujące się produkcją jednostkową muszą zmagać się z wyzwaniami środowiska mieszanego trybu produkcji, jednocześnie skupiając się na swoim trzonie działalności - mówi Monika Vitaskova, Channel manager Infor w Czechach. Najnowsza wersja Infor M3 zapewnia jeszcze lepsze wsparcie zarówno produkcji powtarzalnej, jak i jednostkowej. Dzięki temu firma Elektrizace železnic będzie w stanie szybciej i bardziej efektywnie reagować na sytuację rynkową i spełnić wymagania zgodności z przepisami.
Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top