loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

OLEOFARM z nowoczesnym rozwiązaniem klasy ERP

Firma Advanced Business Solutions Sp. z o.o., partner biznesowy IFS, rozpoczęła realizację wdrożenia światowej klasy rozwiązania ERP – IFS Applications™ oraz aplikacji ABS Reports w firmie Oleofarm Sp. z o.o. Rozwiązania usprawnią zarządzanie firmą, optymalizując główne procesy biznesowe w spółce.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Spółki Oleofarm oraz Advanced Business Solutions (ABS) podpisały umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP – IFS Applications dla 235 użytkowników. Pierwszy etap prac został już rozpoczęty i zakłada przeprowadzenie analizy oraz przygotowanie szczegółowego harmonogramu prac. Firma Oleofarm po przeprowadzeniu oceny rynku produktów ERP, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ z Advanced Business Solutions. Rozwiązanie ma pomóc w zoptymalizowaniu procesów biznesowych przedsiębiorstwa, poprawić jakość i efektywność wszystkich działów.

Dzięki zastosowaniu oferowanych przez system IFS Applications™ zaawansowanych modułów wdrożenie obejmować będzie następujące procesy: badania i rozwój, finanse i kontroling, kadry i płace, kontrolę jakości, logistykę, magazyn handlowy, magazyn opakowań, surowców i wyrobów gotowych, marketing, produkcję, sprzedaż, utrzymanie ruchu oraz zakupy. Dodatkowo Oleofarm zdecydował się na wdrożenie ABS Reports. Poprzez integrację ABS Reports z IFS Applications™ klient otrzyma pakiet raportów, dostosowanych do potrzeb poszczególnych użytkowników.
Dbamy o zdrowie, odporność i witalność naszych klientów. Cieszymy się ich uznaniem, dlatego że rygorystycznie przestrzegamy procedur badawczych, a w produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Dzięki połączeniu tradycyjnych receptur z nowoczesnym zarządzaniem osiągnęliśmy pozycję lidera rynku w swojej branży. Wdrożenie ERP – IFS Applications ma na celu integrację i optymalizację procesów realizowanych w firmie – mówi Marek Chrzanowski , Prezes Zarządu Oleofarm.
Segment farmaceutyczny jest niezwykle odpowiedzialną branżą. Nasz zespół ekspertów gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług – od analizy i przygotowania wdrożenia wraz z dostawą licencji, poprzez usługi wdrożeniowe, szkolenia, serwis i wsparcie w rozwoju oprogramowania. Dzięki wsparciu doświadczonych konsultantów, nasz klient może być spokojny o jakość wdrożenia i satysfakcję z funkcjonowania systemu – mówi Mirosław Kamiński, prezes zarządu Advanced Business Solutions Sp. z o.o.
Źródło: Advanced Business Solutions Sp. z o.o.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top