loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sage wprowadza chmurowe rozwiązanie do zarządzania biznesem

Nowe działające w chmurze rozwiązanie Sage X3 zapewnia rozwijającym się średnim firmom elastyczne narzędzie do zarządzania biznesem. Jest o wiele tańsze i mniej skomplikowane od typowych systemów ERP.
Podczas Sage Summit 2015, odbywającego się w Nowym Orleanie, firma Sage ogłosiła udostępnienie Sage X3 w chmurze. Tym samym średniej wielkości firmy zyskały szansę korzystania z ogromnych możliwości sztandarowego rozwiązania Sage - znanego wcześniej pod nazwą Sage ERP X3 - bez konieczności poświęcenia sprawności i elastyczności biznesowej na rzecz integracji z systemem ERP. Sage X3, dzięki temu, że jest szybkim, prostym i elastycznym rozwiązaniem, pozwala przedsiębiorstwom odzyskać kontrolę nad złożonymi procesami oraz znacząco zwiększa ich wydajność. Od 31 lipca Sage X3 będzie dostępne jako usługa w chmurze w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, nieco później Wielkiej Brytanii. W pozostałych krajach (w tym także w Polsce) będzie wprowadzane stopniowo w latach 2015-2016.

Sage X3 jest wszechstronnym rozwiązaniem, które łatwo dostosować do zmieniających się potrzeb i strategii informatycznych firmy. Może być użytkowane w chmurze, z wykorzystaniem własnych urządzeń lub w infrastrukturze hostowanej przez jednego z certyfikowanych partnerów Sage. W każdym wypadku system zachowuje identyczne funkcjonalności, a dostęp do zasobów przedsiębiorstwa jest możliwy przez Internet oraz z urządzeń mobilnych.
Średniej wielkości firmy napotykają szczególne wyzwania” - powiedział Ray Boggs, Wiceprezes ds. Badań Średnich i Małych Firm w IDC. „Z jednej strony są dość duże, aby mieć poważne potrzeby związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem, z drugiej zaś posiadają ograniczone możliwości czasowe i finansowe, które mogą przeznaczyć na wdrożenie kompleksowego rozwiązania.
Boggs zauważył, że Sage X3 zapewnia zarówno elastyczność wdrożenia (publiczna chmura, prywatnie hostowane środowisko lub stacjonarna infrastruktura klienta), jak i ceny, na które średnia firma może sobie pozwolić. Ponadto, odpowiada na potrzeby przedsiębiorców, którzy coraz częściej oczekują mobilności rozwiązań umożliwiających zdalną pracę.

Rich Spring, dyrektor ds. przychodów w Sage North America, powiedział:
Utrata przejrzystości i kontroli procesów jest częstą bolączką kierownictwa wielu rozwijających się firm. Sage X3 jest spójnym rozwiązaniem umożliwiającym przedsiębiorstwom efektywne zarządzanie procesami biznesowymi i kontrolę wyników we wszystkich obszarach organizacji. Naszym zadaniem jest uproszczenie prowadzenia firmy, dzięki czemu przedsiębiorca może skoncentrować się na tym, co robi najlepiej - na pozyskiwanu nowych klientów i rozwijaniu biznesu.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top