loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

humansoft HermesSQL (ERP) w firmie produkcyjnej „METROL”

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo usługowe „METROL” podpisało umowę z producentem systemu ERP Humansoft Sp. z o.o. na wykonie projektu wdrożenia programu humansoft HermesSQL. Projekt zakończony zostanie w lipcu br.


PPPHU „Metrol” to firma specjalizująca się w zakresie obróbki metali oraz tworzysz sztucznych na obrabiarkach, szlifierkach kłowych, bezkłowych oraz płaskich, walcarkach, tokarkach CNC, centrach obróbczych CNC, automatach tokarskich CNC. Zajmuje się również produkcją detali wg powierzonej dokumentacji oraz norm P.N. łącznie z obróbką cieplna i galwaniczną. Przedsiębiorstwo świadczy również usługi w zakresie spajania konstrukcji stalowych metodą MIG i MAG. Odbiorcami „Metrol” są podmioty gospodarcze z przemysłu: elektronicznego, motoryzacyjnego, kolejowego, górniczego, budowlanego i drogowego.

Na początku 2015 roku zarząd firmy „Metrol” zdecydował o wprowadzeniu systemu informatycznego, którego zasadniczym celem będzie wsparcie produkcji, gospodarki magazynowej, sprzedaży oraz finansów i księgowości. Wdrożenie poprzedzone zostanie analizą przedwdrożeniową. Zespół Humansoft przeprowadzi prace w wyniku, których powstanie projekt wdrożenia przygotowujący przedsiębiorstwo do uruchomienia i sprawnego użytkowania systemu humansoft HermesSQL. Firma wdroży również aplikację analityczną QlikView, która ściśle współpracować będzie z systemem humansoft HermesSQL.


Źródło: www.humansoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top