loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma Dierre wybrała rozwiązanie Sage ERP X3

W grudniu 2013 roku Firma Dierre podpisała umowę na zakup i wdrożenie systemu Sage ERP X3. Zanim jednak klient zdecydował się na wybór, poprosił o bardzo szczegółową analizę procesów biznesowych firmy.


{loadpositon ERP_Dzial}

Dopiero wyniki tej analizy, wszystkich możliwości i korzyści płynących z zastosowania systemu ERP, spowodowały podjęcie decyzji o zakupie rozwiązania Sage ERP X3. W procesie analizy zweryfikowana została pozytywnie możliwość implementacji rozwiązania również w innych firmach międzynarodowej grupy, jaką jest Dierre.

W Polsce głównym powodem wyboru ERP X3 była wymiana systemu Symfonia na bardziej wydajne i zaawansowane rozwiązanie wspierające procesy biznesowe klienta.

W kontekście całej grupy wdrożenie ERP ujednolica zarządzanie ze szczególnym wsparciem w obszarze produkcji. Umowa pomiędzy Dierre a Sage obejmuje wszystkie obszary zintegrowanego systemu Sage ERP X3 (Zakupy, Magazyny, Produkcja, Sprzedaż, Finanse i Księgowość). Rozwiązanie zwiększy wydajność firmy, usprawni zarządzanie projektami inwestycyjnymi oraz uprości procesy produkcyjne poprzez zastosowanie konfiguratora wyrobów gotowych.

Z systemu w Polsce ma korzystać 15 użytkowników.

Źródło: www.sage.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top