loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Infor prezentuję nową wersję systemu ERP Infor LN

Infor ogłosił wydanie ulepszonej wersji rozwiązania ERP Infor LN, która zawiera wbudowaną technologię współpracy społecznej. Najnowsza wersja opiera się na platformie Infor 10x i wykorzystuje Infor Ming.le™, pozwalając na szybsze i lepsze interakcje w celu zmiany sposobu wykonywania zadań.

Najnowsza wersja Infor LN korzysta z Ming.le by usprawnić współpracę społeczną. Użytkownicy Infor LN mogą teraz współpracować, dzielić się zawartością baz danych, na bieżąco śledzić kluczowych klientów, zamówienia i działania w ramach tego samego doświadczenia użytkownika. Sytuacja ta poprawia poziom komunikacji oraz wydajność poprzez łączenie procesów, ludzi i wydarzeń.

Infor LN zawiera ponad 160 ulepszeń, specyficznych dla różnych branż i regionów geograficznych. Najnowsza wersja oferuje nowy poziom zasobów i kontroli kosztów dla firm, które wymagają zaawansowanego zarządzania projektami. Aplikacja zapewnia również dodatkowe możliwości w zakresie zarządzania jakością i finansami oraz szereg udogodnień w zakresie kontroli produkcji dla dostawców przemysłu motoryzacyjnego. Nowe sposoby kontroli kosztów obsługi gwarancyjnej i roszczeń zwiększają przejrzystość. Infor LN pomaga w przygotowywaniu sprawozdań dla amerykańskiego Departamentu Obrony, a także odpowiada za zwiększoną przejrzystość rentowności umów oraz analizy poziomów finansowania.

Udoskonalona wersja Infor LN wykorzystuje architekturę wielowarstwową Infor 10x, aby usprawnić integrację oraz zapewnić zaawansowany poziom informacji biznesowej dzięki zastosowaniu technologii Infor Business Vault.

Najnowsza wersja Infor LN rezygnuje z Java Swing na rzecz HTML 5. Ponadto, zawiera nowy raport Dynamiczne Modelowanie Przedsiębiorstwa (DEM - Dynamic Enterprise Modeling), zastosowany w celu zwiększenia efektywności zarządzania procesami biznesowymi i znacznej poprawy wydajności w procesie aktualizacji. Niniejsza wersja została wzbogacona o kluczowe udoskonalenia, by zwiększyć wydajność kompresji tabel, przetwarzania równoległego rekonfiguracji danych oraz danych wielojęzycznych.

Potrzebujemy systemu ERP (planowania zasobów przedsiębiorstwa), który pozwoli nam osiągnąć nasze cele przy wykorzystaniu mniejszej liczby aplikacji. Ułatwi to znacznie proces zarządzania w naszej codziennej działalności – powiedział John Booth, kierownik projektu BAE Systems. – Infor LN i zestaw aplikacji, w który jest wyposażony, zapewnia kluczowy zestaw funkcji niezbędnych do poprawy wydajności i dostępności w naszym biznesie.
Nasi klienci starają się usprawnić proces rozwoju produktu, a najnowsza wersja Infor LN spełnia te wymagania, zapewniając wyjątkowy zestaw narzędzi zdolnych połączyć prędkość, kontrolę taktyczną i inteligentną współpracę społeczną od początku do końca procesu – powiedział Edward Talerico, dyrektor ds. aplikacji branżowych w Infor. – Stosując podstawową platformę Infor 10x, nasi klienci mogą rozwijać i dostosowywać inwestycje, zaspakajając indywidualne potrzeby swojej firmy w branży, w której działają.

Źródło: Infor

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top