loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

BCC wspiera rollout SAP z Holandii do Polski

Firma Wavin, lider w branży systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych, przy wsparciu BCC realizuje projekt rolloutu korporacyjnych rozwiązań SAP z centrali firmy w Holandii do polskiej spółki.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
W przedsięwzięciu uczestniczą konsultanci centrali grupy Wavin w Holandii, pracownicy Wavin Metalplast oraz eksperci BCC. Wsparcie BCC dotyczy szerokiego zakresu systemu SAP ERP: finansów i środków trwałymi, gospodarki materiałowej i magazynowej, planowania produkcji, sprzedaży i dystrybucji, a także rozwiązania SAP APO (Advanced Planning & Optimization). Start systemu jest przewidziany w styczniu 2014 r.

Janusz Nowak, Menadżer ds. Finansów i Kierownik Projektu rolloutu w Wavin Polska, podkreśla:
Rollout SAP to dla nas projekt roku, angażujący kluczowych pracowników firmy. Jako część Grupy Wavin zakładamy, że rozwiązanie SAP, które zostanie uruchomione w Polsce, dzięki zgodności z korporacyjnym systemem SAP znacząco usprawni nasz biznes oraz przepływ informacji w całej organizacji. Bardzo liczymy na wsparcie konsultantów BCC, doświadczonych w realizacji podobnych projektów.
Wavin jest wiodącym w Europie dostawcą systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych. Koncern dostarcza rozwiązania służące do dystrybucji wody pitnej i zagospodarowania wód deszczowych oraz energooszczędne systemy ogrzewania budynków. Wavin obecny jest w 24 krajach Europy i zatrudnia blisko 6000 osób. Firma posiada także sieć dystrybucji na innych kontynentach. Od połowy 2012 roku Wavin jest częścią międzynarodowego koncernu Mexichem, lidera w produkcji systemów rurowych z tworzyw sztucznych.

Źródło: BCC

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top