loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sieć Rossmann wdraża SAP ERP z BCC

W kwietniu 2013 r. BCC rozpoczęło wdrożenie systemu SAP ERP w firmie Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska.

Rossmann to największa sieć drogerii w Polsce, licząca obecnie 730 sklepów w 330 miastach. Wdrożenie systemu SAP obejmie obszary finansów, środków trwałych i kontrolingu.

W ramach projektu konsultanci BCC przygotują także interfejsy do wymiany danych pomiędzy SAP ERP a innymi rozwiązaniami IT, w tym m.in. systemem wspomagającym sprzedaż w punktach detalicznych, rozwiązaniami wspierającymi ewidencjonowanie ruchów magazynowych, a także z aplikacją służącą do budżetowania.

Pierwsi użytkownicy rozpoczną pracę w SAP ERP na początku marca przyszłego roku.

Źródło: www.bcc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top