loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cool Sport z oprogramowaniem enova

ENOVA ERPSieć sklepów oferujących sprzęt skatowy i snowboardowy Cool Sport, dystrybutor światowych marek sportowych, zdecydował się wdrożyć oprogramowanie enova. Od systemu firma oczekuje przede wszystkim skrócenia i zautomatyzowania wielu procesów biznesowych, które dotychczas hamowały  rozwój firmy.Cool Sport poszukiwał programu, dzięki któremu uda się skrócić proces wprowadzania i grupowania nowych towarów oraz sprzedaż towarów detalicznych w sklepie internetowym. Przy wyborze systemu firma kierowała się również możliwościami programu do wykonywania licznych analiz sprzedaży oraz nieprzerwaną sprzedaż w sklepach stacjonarnych (np. podczas awarii łączy internetowych) dzięki modułowi off-line. Ważny był również łatwiejszy i mniej skomplikowany dostęp do aktualizacji do nowych wersji, niż firma miała w poprzednio używanym programie. Zadaniom tym sprostać ma enova oraz zaimplementowane moduły Handel, Księga Handlowa, Księga Inwentarzowa oraz dodatek: Elektroniczne Wyciągi Bankowe.
Zdecydowaliśmy się na enova, gdyż jest to nowoczesny “otwarty”, dający wiele możliwości system. Jeśli uda nam się uzyskać to co zakładamy, to w dużym stopniu zintegrujemy go z naszym obecnym sklepem internetowym. Tym samym skrócimy i zautomatyzujemy wiele procesów biznesowych, które dotychczas nas blokowały i nie pozwalały rozwijać się. Kierowaliśmy się przede wszystkim możliwością jak największej integracji, dopasowania systemu pod nasze oczekiwania oraz oczywiście niewygórowana ceną za system - mówi Michał Goll, Specjalista ds. IT z Cool Sport.
O systemie firma dowiedziała się od producenta systemu – firmy Soneta, a pozytywne opinie na temat enova i jej możliwości czerpała od różnych zaprzyjaźnionych firm, które na programie pracują. Wdrożenie enova przeprowadzi firma bit.com z Krakowa.

Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top