loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pasja do motocykli wsparta systemem ERP

Wilmat Sp. J. – wyłączny importer marek: LS2, Nazran, Leoshi, Awina, WM MOTOR oraz Vee Rubber, autoryzowany dealer i serwisant motocykli Suzuki, a także dystrybutor części eksploatacyjnych i konstrukcyjnych do motocykli, motorowerów i skuterów – korzysta z systemu ERP Navireo firmy InsERT.

Wdrożony system ERP Navireo w spółce Wilmat usprawnił jej pracę na wielu płaszczyznach – od przyjmowania zamówień do momentu ich realizacji. Wymiana danych ze zintegrowanym z Navireo systemem do zarządzania ruchem produktów w magazynach pozwala szybko i sprawnie definiować oraz kontrolować procesy magazynowo-logistyczne. Moduł analiz Business Intelligenceumożliwia zwiększony monitoringu operacji rejestrowanych w Navireo wspierając procesy decyzyjne w firmie.
Możliwości głębokiej integracji, a zarazem dopasowywania się do wymagań klientów leży u podstaw dobrego systemu, którym w naszej ocenie jest Navireo. Planując dalszy rozwój szukaliśmy narzędzia, które będzie ergonomiczne w użytkowaniu i jednocześnie umożliwi nam łatwe wprowadzanie modyfikacji wynikających z wpływu rynku na naszą działalność – mówi Andrzej Wiśniewski, współwłaściciel Wilmat Sp. J. Wilmat wskazuje przede wszystkim na łatwość użytkowania Navireo, możliwości przyszłej rozbudowy oraz niskie koszty utrzymania w porównaniu do alternatywnych rozwiązań na rynku IT.
Wdrożenie realizowane było etapami. W początkowych dokonano analizy przedwdrożeniowej i konsultacji z firmą dostawcy systemu do zarządzania magazynem wysokiegoskładowania, w kolejnych uruchomiono system oraz przeprowadzono szkolenia pracowników.
Podejmując się wdrożenia w firmie Wilmat byliśmy świadomi potrzeby zaangażowania nie tylko samego klienta, ale również firmy zewnętrznej, dostarczającej system WMS. Dzięki dobrej współpracy stron, wdrożenie przyniosło oczekiwane efekty i satysfakcję nowego użytkownika Navireo – mówi Łukasz Kristof, dyrektor zarządzający inSolutions S.C.
Firma planuje dalszą rozbudowę systemu w zakresie przyspieszania wymiany danych, co w efekcie poprawi wydajność pracy. Firma zamierza także zintegrować Navireo z systemami internetowymi, w celu dalszego usprawniania procesu sprzedaży.

Źródło: InsERT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top