loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zielone miasta i autostrady przy wsparciu systemu ERP Navireo

LIMBA Sp. z o.o. – tworząca tereny zielone wokół dróg oraz autostrad, w tym A1 i A2, a także aranżująca zieleń miejską – korzysta z systemu ERP Navireo firmy InsERT. System umożliwia bieżące kontrolowanie wszystkich składowych realizowanych inwestycji.

Wdrożenie systemu Navireo w firmie LIMBA umożliwiło jakościową poprawę zarządzania i wzrost wydajności przedsiębiorstwa. Stabilność danych oraz łatwość ewidencjonowania zdarzeń księgowych i biznesowych pozwalają błyskawicznie reagować na szybko zmieniające się warunki pracy, specyficzne dla branży budowlanej. Informacje zarządcze generowane w raportach Navireo ułatwiają bieżące śledzenie rentowności prowadzonych projektów. Dzięki nowemu systemowi LIMBA posiada skuteczne narzędzia do rozliczania pracy, zarówno ludzi, jak i specjalistycznego sprzętu.
Wybraliśmy Navireo, ponieważ umożliwia nam pełną kontrolę wszystkich obszarów działań firmy ze szczególnym uwzględnieniem księgowości i realizacji projektów. Niebagatelną rolę odegrała też szybkość wdrożenia i cena systemu, a także możliwość integracji Navireo z wdrażanym równolegle specjalistycznym rozwiązaniem do kosztorysowania, planowania i rozliczania projektów budowlanych – mówi Beata Florczak dyrektor finansowy, LIMBA sp. z o.o.
W oparciu o rozbudowane kartoteki maszyn, budów itp. stworzono wielopoziomowy plan kont umożliwiający precyzyjne rozliczanie prowadzonych projektów. We współpracy z równolegle wdrażanym systemem, bazując na możliwościach Sfery Navireo, udostępniono możliwość automatycznej dekretacji faktur i przenoszenia informacji o kontrahentach.

W przyszłości planowana jest rozbudowa integracji danych pomiędzy systemem Navireo a specjalistycznym systemem realizacji projektów budowlanych oraz jeszcze większe zindywidualizowanie generowanych raportów dla potrzeb zarządu.

LIMBA powstała w 1995 roku. Obecnie zatrudnia 200 pracowników. Główną działalnością firmy jest zagospodarowywanie terenów zielonych. Przedsiębiorstwo współpracuje z instytucjami państwowymi, takimi jak Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, oraz czołówką przedsiębiorstw z branży budowlanej i drogowej, w tym firmami Budimex S.A., Skanska S.A. i Mostostal Warszawa S.A. Projektuje i wykonuje tereny zielone wokół budynków mieszkalnych i biurowych, dróg i autostrad (szereg projektów na autostradach A1 i A2), a także zieleń miejską, m.in. parki, place zabaw itp.

Źródło: INSERT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top