loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Osadkowski-Cebulski wdraża system ERP Dynamics AX 2009

Firma Columbus podpisała umowę na dostawę systemu ERP – Microsoft Dynamics AX 2009 dla firmy Osadkowski-Cebulski, będącej liderem zaopatrzenia branży rolniczej w produkty i usługi rolnicze. Implementacja rozwiązania rozpoczęła się 15 lipca i ma potrwać do pierwszego kwartału 2013 roku (włącznie).

Umowa z Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o. obejmuje implementację kompleksowego rozwiązania Microsoft Dynamics AX 2009 w obszarze finansów, księgowości, projektów, sprzedaży i łańcucha dostaw (SCM), CRM oraz obiegu dokumentów. Wdrożenie objęło też spółkę zależną Vivena Natura.

Wdrożenie rozwiązania ma na celu usprawnienie komunikacji wewnątrz firmy, dzięki zapewnieniu pracownikom łatwego i szybkiego dostępu do bieżących informacji zgromadzonych w jednym miejscu, a także sprawnego obiegu dokumentów. Ponadto, Microsoft Dynamics AX 2009 będzie także dostępny na urządzeniach przenośnych z systemem operacyjnym Android dla 50 użytkowników, którzy często pracują poza obrębem biura. Rozwiązanie umożliwi im składane zamówień, sprawdzanie płatności, zarządzanie kalendarzem codziennych działań oraz dzielenie się informacjami i opiniami z pozostałymi pracownikami w biurze. Rozwiązanie z wbudowanymi funkcjonalnościami Business Intelligence ułatwi również raportowanie w oparciu o aktualne dane.
Cieszymy się, że również branża rolnicza inwestuje w nowoczesne technologie. Mamy nadzieję, że przedsiębiorstwa rolnicze coraz chętniej będą sięgać po rozwiązania umożliwiające im automatyzację procesów, pozwalając tym samym na oszczędności i wzmacnianie pozycji na konkurencyjnym rynku – mówi Adam Komorowski, dyrektor działu aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft.
Kompleksowe i innowacyjne podejście firmy Osadkowski-Cebulski inspiruje nas do wytężonej pracy nad szybkim dostarczeniem konkretnych korzyści biznesowych płynących z wdrożenia rozwiązania ERP, ale też stworzenia nowych możliwości dla firmy na przyszłość, szczególnie w sferze jakości dostarczanych usług, w tym obsługi klienta. Firmy takie jak nasz klient stają się wzorem nie tylko dla tego sektora, ale całego biznesu poprzez odważne wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, a co ważniejsze – również zarządczych – mówi Piotr Szczerbiak, Dyrektor Konsultingu, Columbus Polska.
Źródło: MICROSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top