loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Baby-MaXX z nowym systemem ERP

Grapol – dystrybutor artykułów dziecięcych, właściciel marki GRAPI oraz supermarketów Baby-MaXX, wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. System kontroluje i organizuje gospodarkę magazynową, procesy logistyczne, wymianę informacji i obieg dokumentów, a także relacje z kontrahentami.
Wraz z rozwojem Grapolu używany dotychczas system stał się niewystarczający. Pojawiła się potrzeba wprowadzenia zaawansowanego, zintegrowanego rozwiązania. Wdrożenie Navireo umożliwiło firmie uzyskanie kontroli nad gospodarką magazynową. Nowy system zorganizował procesy logistyczne w firmie. W oparciu o standardy Navireo stworzono nowoczesne procedury obiegu dokumentów, wymiany informacji oraz usprawniono relacje z kontrahentami. Upoważnieni pracownicy Grapolu uzyskali łatwy dostęp do bieżących i archiwalnych danych, a wszyscy użytkownicy systemu – intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie.
Navireo uprościł wiele strategicznych procesów w firmie, co wpłynęło korzystnie na efektywność jej działania. W krótkim czasie funkcjonowania systemu utwierdziliśmy się, że był to bardzo trafny wybór – mówi Anna Polewka, prezes firmy Grapol.
Wybierając system ERP Navireo, wzięto pod uwagę szczególnie jego bogatą funkcjonalność, odpowiadającą konkretnym potrzebom firmy. Duże znaczenie miała elastyczność systemu, dzięki której można było dostosować go do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa, a także nowoczesność oferowanych rozwiązań oraz możliwości szczegółowej konfiguracji interfejsów i uprawnień użytkowników. Istotną rolę odegrały także: cena licencji i dostępny system opieki posprzedażnej. Po analizie wszystkich czynników wybór padł na Navireo, który w największym stopniu odpowiadał oczekiwaniom Grapolu.
System Navireo spełniał wszystkie nasze wymagania, przede wszystkim pod względem kompletnej funkcjonalności. Ważna była również możliwość rozbudowy o nowe rozwiązania i przystosowania programu do specyfiki naszych potrzeb, z czego będziemy systematycznie korzystać – podkreśla Anna Polewka.
Źródło: INSERT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top