loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comarch ERP w firmie REKERS

Polski oddział niemieckiej firmy REKERS, produkującej światowej klasy wyroby betonowe, wdraża Comarch CDN XL, jeden z szerokiej gamy produktów Comarch ERP.
Sięgająca początków XX wieku historia firmy REKERS pokazuje, że wszystkie jej działania i decyzje były zawsze przemyślane. Także decyzja o wyborze spośród licznych systemów konkurencyjnych właśnie oprogramowania Comarch CDN XL podjęta została na podstawie szerokiej analizy możliwości tego rozwiązania względem potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa.

Firma REKERS poszukiwała systemu ERP potrafiącego skrócić czas pracy, dającego duże możliwości konfiguracji oraz umożliwiającego obsługę nawet najbardziej skomplikowanych procedur logistycznych i importowych.

Wdrożenie Comarch CDN XL objęło takie moduły jak: Zamówienia, Handel – Sprzedaż oraz Business Intelligence (raporty i analizy). Docelowo firma REKERS zamierza rozszerzyć system także o moduły zarządzające produkcją.

Firma REKERS rozpocznie pracę w systemie Comarch CDN XL od 1 sierpnia 2012 roku.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top