loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

PSS SPOŁEM i Comarch ERP – tradycja w parze z nowoczesnością

Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM w Radomiu, prowadząca działalność handlową, produkcyjną i gastronomiczną, wdrożyła Comarch CDN XL, jeden z szerokiej gamy produktów Comarch ERP.
Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM w Radomiu działa od 1869 roku. W czasie swego długoletniego istnienia przeżywała liczne reorganizacje wewnętrzne i zmiany organizacyjne. W 1953 roku utworzono w ramach PSS SPOŁEM samodzielne oddziały. Następnie w 1960 roku dokonano ich połączenia. Swój ostateczny kształt uzyskała w 1983 roku. Kolejnym etapem w historii spółdzielni było połączenie tradycji z nowoczesnością. Idealny stan symbiozy uzyskano wdrażając system Comarch CDN XL – mówi Mariusz Midzio, konsultant ERP&BI w firmie Technet.
W Radomiu pod marką SPOŁEM funkcjonują 23 sklepy, dwie piekarnie i jedna placówka gastronomiczna. Połączenie wszystkich tych jednostek w jedną, spójną całość stanowiło nie lada wyzwanie. Specyfika pracy oraz filozofia zarządzania wypracowane przez PSS SPOŁEM nie były bez znaczenie przy wdrożeniu systemu ERP. Szereg autorskich rozwiązań sprostało wysokim wymaganiom klienta.

Na podstawową działalność Powszechnej Spółdzielni Spożywców SPOŁEM w Radomiu składa się działalność handlowa, produkcyjna i gastronomiczna. Ponadto, firma oferuje wynajem obiektów, lokali i powierzchni handlowych w niektórych z prowadzonych placówek.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top