loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa EMPIK wdraża system ERP ORACLE

Spółka Exorigo wdrożyła system ERP Oracle EBS w Grupie Empik. Obecnie trwają pracę wdrożeniowe we wszystkich spółkach należących do Grupy Empik oraz nowo pozyskanych w procesie akwizycji.
Projekt implementacji systemu klasy ERP w Grupie Empik rozpoczął się w 2011 roku, a obecnie trwają pracę mające na celu objęcie tym systemem wszystkich spółek zależnych oraz przejętych przez Empik w procesie akwizycji. Ma to na celu ujednolicenie systemu finansowo-księgowego i usprawnienie zarządzania wszystkimi podmiotami wchodzącymi w skład Grupy Empik. Zastosowany system ERP Oracle E-Business Suite R12 zapewnia zaawansowaną kontrolę procesów finansowo-księgowych i sprzedażowych, analizę danych i controling.
Wdrożenie nowego systemu w spółkach całej Grupy ma dla nas bardzo duże znaczenie, ponieważ istotnie poprawi możliwości kontroli procesów finansowych i sprzedażowych, a tym samym pozytywnie wpłynie na dalsze działania biznesowe. - mówi Marek Gryz, Szef Działu Infrastruktury IT w Empik. Exorigo jest sprawdzonym partnerem z którym współpracujemy w zakresie obsługi IT od dawna. Tak jak przy poprzednich projektach, tak i przy tym pracę przebiegały bez istotnych problemów.
Jest to kolejny projekt realizowany przez Exorigo dla tego Klienta. Zgodnie z umową Exorigo zapewnia kompleksową obsługę prac, włącznie z dostawą niezbędnego sprzętu i infrastruktury informatycznej.

Empik to lider na polskim rynku dystrybucji dóbr kultury. W 180 salonach na terenie Polski Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów kultury, wiedzy i rozrywki z kategorii: prasa, książki, muzyka, film, gry i programy multimedialne, produkty art&pap, zabawki, gry planszowe oraz bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Empik to również sklep internetowy z ofertą ponad 700 tysięcy produktów (również elektroniki, zabawek, perfum). Empik jest częścią Grupy EM&F, spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wiodącego dystrybutora produktów lifestyle’owych. Na koniec września 2011 r. sieć sprzedaży Grupy EM&F liczyła 742 punkty o łącznej powierzchni netto 312.366 m². Grupę EM&F tworzą spółki o profilu operacyjno-handlowym oraz NFI Empik Media & Fashion S.A. jako spółka holdingowa.

Źródło: EXORGIO

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top