loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

BAE Systems MAI wybiera system ERP INFOR 10

BAE Systems Military Air and Information (MAI) wybrała rozwiązanie Infor10 jako podstawę programu przemian biznesowych. Aplikacja, integrująca za pomocą Infor10 ION systemy: ERP, Business Intelligence, kodów kreskowych oraz portal zarządzania dostawcami, pomoże BAE Systems MAI uporządkować i ustandaryzować kluczowe procesy biznesowe, ulepszając wydajność operacyjną i podnosząc wyniki programów takich jak Eurofighter Typhoon i F35 Joint Strike Fighter.
Zintegrowane rozwiązanie Infor10 wybrane przez BAE Systems MAI zawiera aplikacje: ERP, Business Intelligence, kodów kreskowych, portal dostawców oraz narzędzia szkoleniowe przyspieszające naukę użytkownika.

Bazą rozwiązania jest Infor10 ION, unikatowa lekka technologia middleware firmy Infor łącząca i integrująca aplikacje i umożliwiająca szybki dostęp do informacji w ramach całej firmy. Ta ulepszona widoczność informacji przyspieszy efektywne podejmowanie decyzji i przyczyni się do wzrostu konkurencyjności BAE Systems MAI przy przetargach na nowe projekty.

Wdrożenie Infor10 obejmie także system Infor10 Workspace, który zapewni taki sam wygląd i jeden login wszystkim aplikacjom, przystępne i przyjazne środowisko użytkownika oraz wbudowaną inteligencję kontekstową. Infor został wybrany, gdyż zapewnia wszechstronne rozwiązanie branżowe, zbudowane na głębokiej i wieloletniej ekspertyzie Infor w branży lotniczej i obronnej.

Infor10 będzie kluczowym czynnikiem w programie przemian biznesowych w BAE Systems MAI. BAE Systems MAI spodziewa się znaczących oszczędności dzięki zredukowanemu licencjonowaniu oraz zredukowanym kosztom utrzymania IT.

Jako część rozwiązania Infor10, system Infor10 Business Intelligence, zasilany przez ION, dostarczy informację czasu (prawie) rzeczywistego i zależną od kontekstu dla celów raportowania, co przyspieszy czas obecnego gromadzenia i analizy danych w BAE Systems MAI.

Ze znacznie mniejszymi budżetami i większymi potrzebami klientów branży obronnej całego świata, nasza firma stoi przed wielkimi wyzwaniami, ale też wieloma okazjami na rynkach – powiedział Adrian Fallows, dyrektor ds. strategicznych systemów biznesowych w BAE Systems MAI. Dzięki Infor10, nasz program przemian napędzi naszą konkurencyjność i zapewni, że firma BAE Systems MAI będzie bardziej wydajna i lepiej reagująca na warunki rynkowe.
Recesja uderzyła mocno w wydatki branży obronnej i firmy takie jak BAE Systems MAI wiedzą, że muszą działać szybciej i mądrzej niż konkurencja, by zdobyć nowych klientów i zredukować koszty platform obronnych – powiedział Arsenin Rodriguez, dyrektor konsultingu ds. branży lotniczej i obronnej w Infor. Prostsze i szybsze procesy oraz dostęp do żywej informacji opartej na kontekście – co zapewnia Infor10 - są kluczowe w podejmowaniu szybkich i dokładnych decyzji biznesowych i osiągnięciu zręczności w badaniu nowych szans biznesowych w sektorze obronnym.
Źródło: INFOR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top