loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comarch CDN XL mocnym ogniwem producenta łańcuchów

Czołowy producent łańcuchów technicznych w Polsce – przedsiębiorstwo AIP Australian Investments in Poland Spółka z o.o. z siedzibą w Gliwicach – wdrożył zintegrowany system ERP – Comarch CDN XL.
W związku z rozwojem prowadzonej działaIności, w 2010 roku przedsiębiorstwo AIP Australian Investments in Poland Spółka z o.o. postanowiło zainwestować w innowacyjne rozwiązanie informatyczne, które umożliwiłoby mu sprawną obsługę procesów biznesowych. Spośród szerokiego spektrum systemów informatycznych Zarząd firmy wybrał system ERP Comarch CDN XL.

Firma wykorzystuje następujące moduły systemu  ERP: Zamówienia, Sprzedaż, Import, Płace i Kadry, Księgowość, Środki Trwałe oraz Business Intelligence.
Wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego pozwoliło nam na uporządkowanie procesów Iogistycznych, ustawiczny monitoring stanów magazynowych, wprowadzenie obiegu dokumentów zgodnego z wymaganiami normy ISO oraz – przede wszystkim— na zbudowanie elastycznej platformy analitycznej, dzięki której mamy dostęp do przekrojowych analiz wspomagających w znacznym stopniu zarządzanie firmą. Ponadto w najbliższym czasie planujemy wdrożenie modułu Produkcja, dzięki czemu uzyskamy pełną integrację procesów gospodarczych w ramach naszego przedsiębiorstwa – mówi Marian Orczyk, dyrektor generalny AIP Australian Investments in Poland Spółka z o.o.
AIP Zakład Produkcji Łańcuchów Technicznych w Gliwicach to czołowy producent łańcuchów w kraju z ponad stuletnią tradycją. Przedsiębiorstwo wytwarza i sprzedaje łańcuchy techniczne, które mają zastosowanie w takich dziedzinach jak: górnictwo (np. łańcuchy do podwieszania jednoszynowych kolejek podwieszanych, podwieszania rurociągów, przenośników zgrzebłowych), rolnictwo (łańcuchy do przenośników i maszyn rolniczych produkcji krajowej i zagranicznej, łańcuchy przeciwślizgowe na opony traktorów i innych pojazdów), energetyka, leśnictwo, ochrona środowiska (łańcuch mający zastosowanie np. w odnawialnych źródłach pozyskania energii elektrycznej – elektrownie słoneczne lub w oczyszczalniach ścieków) oraz rybołówstwo. Produkty AIP Australian Investments in Poland Spółka z o.o. znajdują nabywców w Polsce oraz m.in. w Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Hiszpanii, Słowacji, na Łotwie oraz we Francji.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top