loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Doświadczenie producenta wyrobów gumowych i system ERP

Dokładna analiza możliwości dostępnych na rynku rozwiązań IT sprawiła, że właściciele Zakładu Wytwórczego Wyrobów Gumowych podjęli decyzję o wdrożeniu systemu ERP Comarch CDN XL.
Po ciężkim okresie dla branży wytwórczej uszczelnień technicznych, firma ZWWG S.C. postanowiła zainwestować w zintegrowany system klasy ERP. Decydującym elementem, którym kierował się Zarząd przedsiębiorstwa, było planowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych. Po zakończonej analizie przedwdrożeniowej w lipcu br. rozpoczęto instalację i konfigurację systemu Comarch CDN XL.

Uruchomienie w pełni funkcjonalnego systemu ERP Comarch CDN XL zaplanowane zostało na 1 października 2011 roku.

Wybór Comarch CDN XL związany był z możliwością zintegrowania wszystkich działów firmy, które dotychczas pracowały na rozwiązania opartych na systemie MS-DOS. Zaprezentowane przez CDN Partner we Wrocławiu rozwiązanie w zakresie produkcji okazało się być idealną propozycją dla tak specyficznej produkcji, jaką jest wytwarzanie gumowych uszczelnień technicznych.

Zakład Wytwórczy Wyrobów Gumowych zajmuje się produkcją pierścieni uszczelniających, pomocniczych, oporowych, zgarniających oraz odrzutnikowych, produkcją zestawów uszczelnijąco-prowadzących do hydraulicznych elementów wykonawczych, oraz dystrybucją uszczelnień produkowanych przez największych światowych producentów.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top