loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mobilni Sprzedawcy piękna

Firma Handlowo-Usługowa Bea Beleza jest ekskluzywną hurtownią z produktami fryzjerskimi, która w celu przyspieszenia rozwoju wdrożyła rozwiązania Comarch OPT!MA oraz Comarch Mobilny Sprzedawca.
Bea Beleza jest miejscem, w którym łączą się cele artystyczne, wiedza o produktach i skuteczne strategie biznesowe. Elementem tych strategii był zakup nowoczesnego systemu informatycznego. O wyborze programu Comarch OPT!MA zadecydowała jego funkcjonalność oraz ergonomia.
Programu Comarch OPT!MA używamy do dwóch zasadniczych procesów. Pierwszy, to zakup towarów od zagranicznych dostawców i tu konieczna jest obsługa walut obcych. Drugi, to aktywna sprzedaż krajowym odbiorcom. W tym wypadku naszą pracę znaczenie usprawniło wdrożenie Mobilnego Sprzedawcy. Nasi przedstawiciele handlowi dzięki smartfonom HTC HD mini i wgranemu oprogramowaniu Comarch oszczędzają ogromną ilość czasu i niezwykle sprawnie rozliczają się z setkami salonów fryzjerskich rozsianymi po całej Polsce. Bardzo istotnym elementem z punktu widzenia naszej działalności jest również możliwość pracy w trybie on-line, jak i off-line, co jest szczególnie ważne przy braku możliwości połączenia z Internetem – mówi Bartosz Filas, współwłaściciel firmy Bea Beleza.
Dodatkową funkcjonalnością Comarch OPT!MA, istotną dla firmy Bea Beleza, jest tworzenie dedykowanych wydruków przy wykorzystaniu profesjonalnej drukarki etykiet. Możliwość ta jest wykorzystywana do tworzenia polskich etykiet naklejanych na importowane towary.

Firmę Bea Beleza założyło w 2007 roku trzech braci, którzy swoją działalność oparli o trzy filary: innowacyjność, uczciwość oraz bliskie relacje z kontrahentami i klientami. Bea Beleza to firma, która dba o zdrowe i piękne włosy, dlatego współpracuje tylko z najlepszymi producentami, którzy oferują produkty najwyższej jakości. Dzięki temu zdobyła zaufanie setek salonów fryzjerskich z całej Polski.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top