loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pakiet ERP Comarch CDN XL w AMPLI SA

Hurtownia elektrotechniczna AMPLI SA wybrała system ERP Comarch CDN XL. Wdrożenie prowadzi zespół Comarch. Notowana na giełdzie spółka AMPLI SA to kolejna – po AKKOP i ASAJ – duża hurtownia elektrotechniczna będąca członkiem międzynarodowej grupy FEGIME zrzeszającej największe niezależne hurtownie elektryczne w Europie, która podjęła decyzję o wdrożeniu Comarch CDN XL.
Założeniem wdrożenia systemu Comarch CDN XL jest centralna analiza danych oraz zautomatyzowanie procesów biznesowych zachodzących w firmie AMPLI SA z naciskiem na zintegrowanie centrali i 8 oddziałów spółki. Elastyczna architektura nowoczesnej platformy ERP umożliwi łatwe dostosowanie do stale rosnących wymagań rozbudowanego pod względem oddziałowym przedsiębiorstwa.

Wdrożenie Comarch CDN XL umożliwi bieżące, szybkie i sprawne przetwarzanie informacji, zapewniając dostęp do aktualnych danych niezbędnych do prawidłowego zarządzania całą firmą, jak i jej poszczególnymi oddziałami.

Comarch CDN XL zapewni firmie AMPLI SA centralną i szybką kontrolę zaległości płatniczych każdego z kontrahentów, a klientom spółki umożliwi składania zamówień poprzez Internet za pomocą platformy B2B – Pulpit Kontrahenta. Ponadto wdrożenia pozwoli na zintegrowanie systemu sprzedaży z finansowo-księgowym oraz kadrowo-płacowym.

Zakres wdrożenia obejmie moduły: ECOD, Handel – Sprzedaż, Import, Zamówienia, Księgowość, Środki Trwałe, Magazyn Wysokiego Składowania, HR – Płace i Kadry, a także Pulpit Kontrahenta i Mobilny Magazynier.

Projekt implementacji systemu, z którego docelowo korzystać będzie 61 jednoczesnych użytkowników, potrwa 9 miesięcy. Ampli SA rozpocznie pracę na Comarch CDN XL w styczniu 2012 roku.

AMPLI SA jest spółką specjalizującą się w handlu hurtowym i detalicznym artykułami przemysłowymi, przede wszystkim dla energetyki, budownictwa i detalu. Najważniejszymi produktami oferowanymi przez spółkę są kable i przewody, źródła światła, oprawy oświetleniowe mieszkaniowe, przemysłowe i uliczne, osprzęt instalacyjny, wyłączniki, rozłączniki i osprzęt do napowietrznych linii izolowanych. Firma oferuje również kompleksowe usługi w zakresie projektowanie oświetlenia i instalacji elektrycznych.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top