loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

enova w sektorze usług komunalnych

enova365 2016Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych S.A. jest nowoczesna firmą zmierzającą do europejskich standardów oraz unijnych wymogów ekologicznych w zakresie gospodarowania odpadami, ze szczególnym priorytetem dla działań zmierzających do odzysku i recyklingu surowców wtórnych.
Poszukiwaliśmy oprogramowania, które spełni nasze oczekiwania i pozwoli nam kontynuować ścieżkę rozwoju. Firma ARKomp zaoferowała oprogramowanie enova firmy Soneta.- mówi Wiceprezes Zarządu PUK, Marek Nowacki. Już po pierwszej prezentacji wiedzieliśmy, ze jest to program idealny dla nas. Nowoczesne, elastyczne a przede wszystkim bardzo czytelne oprogramowanie zaowocowało wzrostem wydajności pracowników i skróceniem czasu oczekiwania na niezbędne informacje.

Zarząd PUK podjął decyzję o wdrożeniu oprogramowania enova w zakresie modułów: Księga Handlowa, Kadry i Płace, Handel, oraz Księga Inwentarzowa. Dodatkowo system enova został zintegrowany z oprogramowaniem, które kompleksowo wspomaga realizacje codziennych zadań związanych z obsługa klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie m. m. wywozu odpadów.

Wdrożenie programu spełniło nasze oczekiwania. Co więcej stworzony został specjalnie na potrzeby naszej firmy program zarzadzania cmentarzem ewidencji pochówków "Cmentarz". – mówi Wiceprezes Zarządu PUK Andrzej Werbiński. Jesteśmy zadowoleni zarówno z wyboru oprogramowania jak i firmy współpracującej z nami w zakresie jego obsługi. Współpracujemy z firma ARKomp już od kilku lat. Przebiega ona bez komplikacji, wszelkie zgłoszenia rozwiązywane są na bieżąco, a pracownicy służą fachowa pomocą.

Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top