loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Elporem & Elpoautomatyka Sp. z o.o. wdroży system ERP CDN XL

OPTeam S.A. podpisał umowę na dostawę i wdrożenie zintegrowanego systemu ERP CDN XL w spółce Elporem & Elpoautomatyka Sp. z o.o. Całkowita wartość kontraktu opiewa na kwotę blisko 1 mln zł. Umowa zakłada realizację projektu w okresie od czerwca do grudnia 2011 r.
Zakres dostawy obejmuje licencje systemu ERP w obszarach: logistyka, gospodarka magazynowa, księgowość, produkcja, serwis oraz controlling. OPTeam odpowiadać będzie także za wdrożenie systemu oraz dostawę rozwiązań serwerowych.
Współpraca ze spółkami sektora energetycznego to jeden z najważniejszych obszarów naszej działalności. Jesteśmy obecni na tym rynku od kilku lat, a z naszej wyspecjalizowanej oferty skorzystały już między innymi PGE Dystrybucja, czy Karpacka Spółka Gazownictwa. Kolejny duży kontrakt pokazuje, że przyjęte przez nas rozwiązania sprawdzają się – mówi Andrzej Pelczar, Wiceprezes Zarządu OPTeam S.A.
Elporem & Elpoautomatyka Sp. z o.o. zatrudnia aktualnie blisko 600 osób i jest największa spółką grupy GDF Suez Energia Polska S.A. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług inżynierskich i montażowo-rozruchowych w zakresie wykonawstwa oraz eksploatacji układów automatyki przemysłowej oraz remontach i modernizacjach tego rodzaju urządzeń. Oferta spółki skierowana jest do wytwórców, dystrybutorów energii elektrycznej i cieplnej, obiektów hydrologicznych i zakładów przemysłowych.
Proces wyboru systemu prowadziliśmy skrupulatnie analizując najlepsze dostępne na rynku oferty. Liczymy, że wdrożenie wybranego przez nas rozwiązania przez cenionego na rynku partnera wdrożeniowego przyniesie zakładane efekty, co docelowo przełoży się na zwiększenie rentowności – dodaje Piotr Jarzyna, dyrektor handlowy ER-EA Sp. z o.o.
Źródło: www.opteam.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top