loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

AGAT wdraża system ERP Impuls 5

BPSC - ERP, systemy ERP, CRMRozpoczęło się wdrożenie systemu ERP Impuls 5 w firmie AGAT SA. Przedsiębiorstwo, które od ponad 20 lat realizuje duże projekty inwestycyjnie dla sektora naftowego, gazowego, wojskowego, kolejowego oraz komunalnego, będzie niebawem korzystać z kompleksowego rozwiązania informatycznego autorstwa BPSC SA.
Szybki rozwój działalności firmy AGAT, spowodował, że poszukiwała ona systemu informatycznego, który jeszcze lepiej niż wcześniej stosowane rozwiązania zaspokajałby jej potrzeby w zakresie integracji obiegu informacji, zarówno na poziomie poszczególnych budów, jak i centrali. Zdecydowano się na system ERP Impuls 5.

AGAT korzystać będzie z oprogramowania finansowo-księgowego, kadrowo płacowego, dystrybucji, gospodarki materiałowej, transportu czy budżetowania. Dane dotyczące projektów czy struktury dokumentacji obsługiwać będzie aplikacja ERP, system obejmie również obieg dokumentów oraz gospodarkę odzieżą roboczą i wyposażeniem pracownika. Prowadzeniu kontraktów budowlanych dedykowana jest aplikacja humanWork autorstwa firmy Human Dialog - integralny element wersji systemu Impuls przygotowanej dla przedsiębiorstw branży budowlanej.
Zarządzanie projektami jest aplikacją dedykowaną zespołom projektowym i wykonawczym, które chcą poprawić komunikacje, uprościć procesy podejmowania decyzji oraz kończyć projekty na czas i zgodnie z budżetem – mówi Jarosław Staroń, Menadżer ds. Kontraktów w BPSC SA. - Zapewnia on wszystkim członkom zespołu stały dostęp do kluczowych danych projektowych, a także pozwala je modyfikować i dzielić z innymi. Dostarcza też efektywne narzędzia do zarządzania, raportowania i analiz, które wykorzystują aktualne dane dostarczane przez współpracowników. Uprawnienia osób oraz poufność danych są regulowane przez indywidualnie definiowane prawa dostępu. Wszystkie te rozwiązania zapewniają rzeczywistą kontrolę nad realizowanymi przedsięwzięciami.
Przedsiębiorstwo ”AGAT” S.A. pełni rolę Generalnego Realizatora Inwestycji w szczególności w takich obszarach elektroenergetyki oraz automatyki technologicznej stosowanej w przemyśle naftowym, w tym m.in. w automatyce baz magazynowych, rurociągów przesyłowych i pompowni rurociągowych, ujęć stacji uzdatniania wody, monitoringu skażeń gleby, a także oczyszczalni ścieków bytowych i przemysłowych. Obecnie przedsiębiorstwo uczestniczy w m. in. w realizacji takich projektów jak Stadion Narodowy, rozbudowa i modernizacja Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów czy budowa trasy S-2, Południowej Obwodnicy Warszawy.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top