loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

EMA Brzezie z systemem ERP Xpertis XS

Spółka Macrologic SA, producent systemu ERP Xpertis XS, ogłosiła że EMA-Brzezie kupiła moduły obejmujące obszary finanse, środki trwałe, logistykę oraz pakiet usługowy obejmujący stałą obsługę serwisową. Zakończenie prac wdrożeniowych zaplanowano na kwiecień 2011 roku.
EMA-Brzezie specjalizuje się w produkcji topników i półproduktów topionych dla przemysłu spawalniczego. Spółka jest jedynym w Polsce producentem topników do automatycznego spawania stali łukiem krytym. Część produkcji jest sprzedawana na rynkach krajów UE, Azji, Afryki i obu Ameryk.
O zakupie oprogramowania Xpertis XS przez EMA-Brzezie zdecydowała funkcjonalność systemu dopasowana do potrzeb firmy o zatrudnieniu na poziomie 30 osób oraz szybkość wdrożenia. XS to w pełni nowoczesne rozwiązanie, przystosowane do potrzeb przedsiębiorstw o zatrudnieniu od 20-70 osób. Wysoka jakość serwisu w zakresie aktualizacji powoduje, że dostarczone rozwiązanie jest na bieżąco up-gradowane w zakresie przepisów prawa w tym: ZUS, VAT, etc.” - mówi Bartłomiej Lux regionalny szef sprzedaży Macrologic S.A.
Projekt ma na celu usprawnienie procesów biznesowych oraz obniżenie kosztów dotychczas użytkowanego systemu ERP. XS w pełni zabezpieczy potrzeby spółki w zakresie obsługi księgowość, współpraca z systemami bankowości elektronicznej, zarządzania środkami trwałymi. Moduł logistyczny zapewni kontrolę stanów magazynowych materiałów i produktów wraz z procesem przyjmowania i realizacji zamówień.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top