loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

ODL wdraża system ERP w sklepach Diesel Jeans i Likus Concept Store

ODL - systemy ERPFirma ODL Sp. z o.o. zakończyła wdrożenia swojego systemu ERP PolkaSQL oraz rozwiązań POS w sklepach Diesel Jeans i Likus Concept Store.
Wdrożone rozwiązanie „ODL Fashion” zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić ciągły dostęp do spójnych danych na temat sprzedaży, stanów magazynowych oraz potrzeb i preferencji klientów.

Zarząd sklepów Diesel Jeans Polska oraz Likus Concept Store: Wybraliśmy ODL ze względu na rozwiązanie IT dedykowane dla branży odzieżowej. Wierzymy, że ten projekt dostarczy silną platformę informatyczną dla naszego rozwijającego się biznesu. Wdrożenie systemu ODL pozwoli nam zaoferować jeszcze lepszy poziom usług dla naszych klientów oraz pewność, że nasza oferta dotrze we właściwym czasie do właściwych osób.
Patrick Flanagan, prezes ODL: Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z takimi profesjonalistami jak Diesel Jeans oraz Likus Concept Store. Są to silne i dynamicznie rozwijające się marki. Nasza współpraca potwierdza, że ODL sprawdza się jako dostawca dedykowanych rozwiązań IT dla dużych sieci sklepów m.in. z branży fashion.
LIKUS CONCEPT STORE działa od 2005 roku. Jest to nowa formuła robienia zakupów. W historycznych budynkach Warszawy, Wrocławia i Krakowa znajdują się luksusowe butiki, delikatesy, salony meblowe, restauracje i winiarnie.

Diesel Jeans to włoska marka odzieży, która istnieje na rynku od 1978 roku. Ubrania produkowane przez Diesel Jeans należą do najchętniej kupowanych na całym świecie. Polskie sklepy Diesel Jeans to sieć 10 salonów sprzedaży oferujących klientom światowe trendy.

Źródło: www.odl.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top