loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

ZPC Vobro inwestują w system ERP

Asseco Business Solutions S.A. podpisała umowę na wdrożenie systemu Asseco Softlab ERP w Zakładach Produkcji Cukierniczej Vobro, zajmujących się produkcją słodyczy. Wdrożenie obejmie moduły: finansów i księgowości, logistyki i sprzedaży, produkcji, kadry i płace, CRM oraz magazynu wysokiego składowania z wykorzystaniem terminali ręcznych. W ramach kontraktu zostanie dostarczona infrastruktura sprzętowa i bazodanowa. Umowa obejmuje trzy obszary: licencję, wdrożenie oraz utrzymanie systemu.
Obecnie firma VOBRO nie posiada zintegrowanego systemu ERP. Wykorzystywane przez zakłady produkcyjne rozwiązania informatyczne wymagają unowocześnienia i zintegrowania, bowiem oparte są o wiele programów od różnych dostawców.

Asseco Softlab ERP, którego wdrożenie i utrzymanie w firmie VOBRO przewiduje podpisana umowa, to nowoczesny i w pełni zintegrowany system informatyczny, który wspomaga różne obszary działania przedsiębiorstwa. Pakiet modułów wchodzących w skład aplikacji ERP, który zostanie wdrożony w firmie VOBRO, obejmie:
  • Logistykę i Sprzedaż – w zakresie wspomagania całości logistyki wewnętrznej i zewnętrznej, sprzedaży krajowej i zagranicznej, hurtowej oraz detalicznej. System będzie obsługiwał także zamówienia odbiorców i dostawców oraz politykę cenową i rabatową, a także wspierał zarządzanie i optymalizację magazynu wysokiego składowania. Umożliwi współpracę z urządzeniami mobilnymi (aplikacje Mobile i terminale radiowe). Program pozwoli również na współpracę przez Internet.
  • Zarządzanie Produkcją – w obszarze zarządzania technologiami i recepturami, planowania, harmonogramowania i rozliczania produkcji, kompletacji, konfekcjonowania, współpracy z urządzeniami mobilnymi oraz urządzeniami produkcyjnymi.
  • Finanse i Księgowość – w zakresie zarządzania rozbudowanymi finansami i księgowością wraz z budżetowaniem i controllingiem. System umożliwi konsolidację danych, pozwoli na wykonywanie rozbudowanych analiz i raportów oraz eksport i import danych. Aplikacja współpracować będzie z urządzeniami mobilnymi oraz umożliwi dostęp przez Internet.
  • CRM – pozwalający na zarządzanie relacjami z klientem i wsparcie działań marketingowych.
  • Kadry i Płace – które będą oferować rozbudowane, elastyczne moduły kadrowo-płacowe z możliwością dostępu do wybranych danych przez Internet.
Zawarta umowa przewiduje wdrożenie systemu Asseco Business Solutions do końca 2011 roku.

Źródlo: www.assecobs.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top