loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bianor wdroży system ERP firmy Epicor

Epicor Software wdroży rozwiązanie ERP w firmie Bianor, będącej wiodącym w Polsce przedsiębiorstwem w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Bianor zajmuje się produkcją, montażem oraz dystrybucją zarówno części, jak i gotowych produktów. Wdrożenie obejmie istotne dla działalności firmy obszary takie jak produkcja, finanse i logistyka.
Firma Bianor powstała w 1997 jako polsko-holenderskie joint-venture. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Białymstoku. Od ponad 13 lat Bianor rozwija się dynamicznie, poszerzając sukcesywnie ofertę swoich usług oraz inwestując w nowe maszyny i infrastrukturę IT. System ERP Epicor ma wspierać przedsiębiorstwo w intensywnym rozwoju i zachowaniu wiodącej pozycji w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. W firmie zostaną wdrożone moduły usprawniające planowanie produkcji, procesy zamówieniowe i operacje finansowe.
Dotychczasowy system informatyczny przestał nadążać za rozwojem i wynikającymi z niego potrzebami naszej firmy. Zaczęliśmy więc szukać rozwiązania bardziej efektywnego, elastycznego i otwartego na zmiany. Zależało nam przede wszystkim na jednym kompleksowym systemie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, które będzie wspierało operacje związane z zamówieniami, finansami i planowaniem produkcji. Po długiej analizie dostępnych na rynku propozycji dostawców ERP, wybraliśmy system firmy Epicor. Rozwiązanie spełniało nasze wszystkie wymagania. Wierzymy, że Epicor ERP dzięki skalowalności, elastyczności i zastosowanej innowacyjnej technologii będzie dobrze służył naszemu przedsiębiorstwu przez kolejne lata.” – powiedział Hans de Haas, Prezes firmy Bianor.
Nasza firma potrzebuje przejrzystego, przyjaznego użytkownikowi i jednocześnie kompleksowego rozwiązania, które będzie wspierało jej rozwój w kluczowych sferach działalności. Biorąc pod uwagę szybki wzrost naszego przedsiębiorstwa, potrzebujemy wsparcia planowania produkcji i zamówień. Wierzymy, że rozwiązanie Epicor ERP usprawni procesy biznesowe i zoptymalizuje działalność całego przedsiębiorstwa. Bianor jest w fazie wdrożenia kilku projektów biznesowych związanych zarówno z obecnymi, jak i nowymi klientami. Rozwijamy się w kierunku produkcji i zaopatrzenia naszych klientów w gotowe produkty, a system ERP firmy Epicor będzie towarzyszył nam i wspierał w tym rozwoju. – dodaje Hans de Haas.
Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzyła nas firma Bianor i jednocześnie wierzymy, że nasze rozwiązanie pomoże tak dynamicznie rozwijającemu się przedsiębiorstwu, jakim jest Bianor funkcjonować jeszcze efektywnej i realizować plany biznesowe. - powiedział Marcin Sokołowski, Senior Marketing Manager, EMEA Programs w Epicor Software Poland.
Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top