loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Electro Welle wdraża  system ERP SAP Business One

W ostatnim kwartale 2010 roku firma Electro Welle zdecydowała się wdrożyć system  ERP SAP Business One, mający zapewnić obsługę informatyczną wszystkich działów przedsiębiorstwa, oraz udostępnić nowe poziomy raportowania.
Electro Welle kompletuje układy zarówno do prototypów jak i produkcji masowej, korzystając z własnej linii montażowej. W 2010 roku, dzięki wsparciu z Funduszy Unijnych, firma zakupiła nową, przyjazną środowisku linię produkcyjną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i chcąc zapewnić Im kompleksową obsługę przedsiębiorstwo oferuje także prowadzenie magazynów, zakup elementów do produkcji oraz jej techniczne przygotowanie.

Partnerem wdrożeniowym ze strony SAP została firma Altab S.A., jeden z pierwszych Złotych Partnerów SAP w Polsce. Wdrożenie - przewidziane na przełom roku 2010/2011- obejmuje księgowość, finanse, zakup, sprzedaż i magazyny. Kadry i Płace prowadzone będą w zintegrowanym z SAP Business One programie R2Płatnik, także wdrażanym przez Altab.
 
Źródło: ALTAB

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top