loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

ATM wdroży system ERP

Wrocławska Grupa ATM, największy, niezależny producent filmów i programów telewizyjnych w Polsce, rozpoczął pracę na systemie TETA Constellation. Wdrożenie systemu ERP objęło siedem spółek Grupy.
ATM zdecydowała się na kompletną implementację modułów: Personel.NET, Finanse.NET, Majątek Trwały.NET, Logistyka.NET. Głównym celem projektu było usprawnienie zarządzania kluczowymi obszarami działalności przedsiębiorstwa, w tym zarządzania procesem rejestracji dokumentów.
Na potrzeby firmy uruchomiony został mechanizm elektronicznego obiegu dokumentów zintegrowany ze Wstępną Rejestracją Dokumentów.NET. Narzędzie wspomaga ATM w zakresie pełnej automatyzacji obiegu faktur zakupu. Z punktu osób decyzyjnych w firmie istotna była możliwość dopasowania systemu do indywidualnych potrzeb pracowników. Użytkownicy mogą tworzyć własne widoki, dodawać pola i kolumny oraz grupować najczęściej wykorzystywane formularze i wydruki. Ponadto wdrożeniowcy zaimplementowali narzędzia, służące do tworzenia profesjonalnych analiz i raportów.

Wdrożenie rozwiązania systemu ERP umożliwiło w Grupie ATM m.in. efektywne wsparcie rachunkowości zarządczej, zautomatyzowanie wielu prac wykonywanych w firmie oraz zwiększenie efektywności wykorzystania zasobów.

Źródło: TETA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top