loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inter Metal robi 7milowy krok w kierunku systemu ERP

Inter Metal, producent i dostawca systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego, wybrał 7milowego z Grupy BCC do przeprowadzenia kompleksowego wdrożenia systemu ERP
firmy SAP.
Wybraliśmy 7milowego jako wykonawcę projektu z uwagi na oferowane rozwiązanie: SPRINT – gotowy system SAP. Oczywiście pewne procesy wymagają dostosowania do naszej specyfiki, jednak w ogólnym podsumowaniu znacznie skracamy czas projektu oraz korzystamy ze sprawdzonych standardów zarządzania – mówi Zdzisław Wiśniowski, Wiceprezes Zarządu w Inter Metal. Istotnym argumentem przemawiającym na korzyść 7milowego był również potencjał i doświadczenie Grupy BCC. Sami działamy w grupie kapitałowej, więc doskonale rozumiemy znaczenie tego elementu.
Wdrożenie SPRINT rozpoczęło się w lipcu br. W ramach przedsięwzięcia konsultanci 7milowy uruchomią funkcjonalności SAP w zakresie finansów, kontrolingu, gospodarki materiałowej, sprzedaży i dystrybucji oraz planowania produkcji.

Ze względu na specyfikę działalności Inter Metal, 7milowy uwzględni w projekcie specyficzne wymagania w zakresie zarządzania surowcami powierzonymi oraz raportowania dla zagranicznego udziałowca – Grupy Outimex.

Z funkcjonalności SAP w SPRINT będzie korzystać ponad 20 pracowników Inter Metal. Start systemu jest przewidziany na styczeń 2011 r.

Inter Metal jest kolejnym klientem 7milowego z branży przetwórstwa metali. 7milowy przeprowadził już wdrożenia SAP m.in. w Energoinstalu - u jednego z najnowocześniejszych w Europie producentów kotłów energetycznych oraz w firmie Teleskop zajmującej się obróbką mechaniczną wyrobów metalowych i montażem konstrukcji stalowych.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top