loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP w Dystrybucji Polskiej

itintegro logo2015Miło nam poinformować, iż nasza firma uruchomiła system ERP Microsoft Dynamics NAV w firmie Dystrybucja Polska w Poznaniu. Zakres projektu obejmował wdrożenie zarządzania finansami, zarządzania zakupami, zarządzania magazynem, zarządzania sprzedażą oraz zaawansowanych narzędzi do analiz, raportowania i budżetowania.
Bardzo duży nacisk został położony na wykorzystanie elastyczności systemu i przystosowanie go do zarządzania dystrybucją i kolportażem ulotek reklamowych. Dzięki temu jeden z podstawowych procesów firmy może być wykonywany szybciej i taniej.

Warty podkreślenia jest fakt, iż sieć kolportażu podzielona jest na pięć niezależnych regionów. Każdym z tych obszarów zarządza Kierownik Regionu. W podległości ma on do dyspozycji około 49 okręgów, oraz ponad 200 punktów odbioru ulotek i magazynków kolporterów. Należy pamiętać, iż firma Dystrybucja Polska cały czas się rozwija. Zatem tylko sprawny i wydajny system Microsoft Dynamics NAV sprawia, iż zarządzanie taką strukturą jest możliwe.

Dystrybucja Polska sp. z o.o. jest niepublicznym operatorem pocztowym specjalizującym się w dostarczaniu bezadresowych przesyłek na terenie całej Polski, posiadająca bogate doświadczenie w kolportażu i własne know-how, wypracowane od 2000 roku.

W grudniu 2008 firma Enterprise Investors, jeden z najstarszych i największych funduszy inwestycyjnych w Polsce, uznał Dystrybucję Polską za najbardziej dynamicznie rozwijającą się w kraju firmę wyspecjalizowaną w kolportażu przesyłek bezadresowych i została ich udziałowcem. W czerwcu 2010 r. Dystrybucja Polska zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii „Najbardziej dynamiczna spółka” przyznaną przez fundusz Enterprise Investors.
 
Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top