loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Streamsoft tworzy system ERP nowej generacji

Streamsoft, najstarszy producent i dostawca oprogramowania w Polsce podpisał, pod koniec maja 2010, umowę z PARP na dofinansowanie projektu NEXT - w ramach programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Projekt NEXT zakłada stworzenie wielowarstwowego systemu ERP - innowacyjnego pod względem technologicznym i merytorycznym
Innowacyjność technologiczna nowego systemu będzie polegała na połączeniu zalet dotychczas sprzedawanych na rynku systemów, tj.:
  • zamkniętego – posiadającego bogaty zestaw gotowych rozwiązań biznesowych, co zapewnia krótki czas wdrożenia,
  • szkieletowego – dedykowanego, w którym rozwiązania będą zaprojektowane pod kątem specyfiki procesów zachodzących w firmie klienta.
Obecnie, gdy klient dokonuje wyboru „zamkniętego” systemu ERP, to musi się liczyć z tym, że za rozwiązania niestandardowe trzeba dodatkowo zapłacić. Natomiast w przypadku otwartych systemów ERP największą wadą jest czas wdrożenia.

Streamsoft tworzy system, który będzie wyposażony w bardzo bogaty zestaw gotowych rozwiązań, opartych na ponad 20-letnim doświadczeniu firmy, a zarazem posiadający mechanizmy pozwalające wdrażać system jako dedykowany, ale w zdecydowanie krótszym czasie niż dotychczas.

Projekt NEXT zakłada stworzenie dynamicznej platformy do zarządzania modułami oprogramowania umożliwiającej stworzenie systemów komponentowych (pluginów), nowego języka interfejsów graficznych oraz systemu projektowania i zarządzania strukturą bazy danych opartego o meta model. Modułowa budowa nowego systemu umożliwi obsługę wszystkich obszarów firmy. Wiele innowacyjnych rozwiązań zostanie wprowadzonych w zakresie zarządzania produkcją, logistyce oraz finansach i księgowości.

W połowie 2011 roku planowana jest wersja beta, która zostanie udostępniona dla wybranych Partnerów i Klientów. Wersja finalna zostanie udostępniona dla Klientów za półtora roku.

Źródło: STREAMSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top