loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP w rozmiarze XL dla sieci hurtowni elektrotechnicznych

W styczniu 2010 roku, po dokładnej analizie rynku i przeglądzie ofert producentów oprogramowania ERP, sieć hurtowni elektrotechnicznych ElektRa wybrała Comarch CDN XL. Implementację systemu przeprowadza Złoty Partner Comarch – PROFISOFT Centrum Oprogramowania.
Założeniem wdrożenia oprogramowania Comarch CDN XL jest kompleksowa obsługa wszystkich procesów występujących w firmie ElektRa z naciskiem na zintegrowanie oddziałów spółki oraz wprowadzenie możliwości traktowania magazynu jako hali sprzedażowej. Elastyczna architektura nowoczesnej platformy ERP umożliwia łatwe dostosowanie do stale rosnących wymagań rozbudowanego pod względem oddziałowym przedsiębiorstwa.
Poszukiwaliśmy rozwiązania, które z jednej strony zawiera te funkcjonalności, które są dla nas kluczowe, z drugiej zaś będzie na tyle otwarte, że można będzie je w pełni dostosować do naszych potrzeb oraz zaimplementować w nim rozwiązania typowe dla naszej firmy. Ponieważ ElektRa jest wielodziałowa, zależało nam na tym, by kompleksowo zintegrować wszystkie oddziały i mieć nad nimi 100 proc. kontrolę. Dotychczas używany przez nas program od dłuższego czasu nie spełniał już naszych oczekiwań, dlatego aby zostać liderem na rynku, postawiliśmy na innowacyjność i funkcjonalność – stwierdził Zarząd firmy ElektRa.
Pełne wdrożenie Comarch CDN XL potrwa jeszcze kilka miesięcy, ale na obecnym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych wyników. Sam efekt końcowy zapowiada się bardzo obiecująco i z pewnością zrewolucjonizuje zarządzanie pracą w firmie ElektRa – mówi Tomasz Pałaszkiewicz, dyrektor ds. Wdrożeń w PROFISOFT Centrum Oprogramowania.
ElektRa to stale rozbudowująca się sieć hurtowni i sklepów położonych w Wielkopolsce. W halach magazynowych mieszczących się w 10 oddziałach znajduje się bogaty wybór ponad 20 tysięcy pozycji z branży elektrotechnicznej, znaczących producentów krajowych i zagranicznych, m.in. oprawy oświetleniowe, źródła światła, obudowy, wyłączniki, przełączniki, gniazda, styczniki, przekaźniki, grzejniki, wentylatory oraz kable i przewody.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top