loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERPSystem ERP dla Venezi

Firma ODL została wybrana jako dostawca systemu ERP i rozwiązań sprzedażowych POS w firmie Venezia. Wdrożenie systemu ODL wspomoże zarówno zarządzanie magazynami i dystrybucją asortymentu w centrali firmy, jak również usprawni sprzedaż w ponad 70 sklepach na terenie całej Polski.
Wdrożenie systemu ODL-Fashion, zaprojektowanego z myślą o branży obuwniczej i odzieżowej, zapewni stały dostęp do aktualnych i spójnych danych o sprzedaży, stanach magazynowych i preferencjach Klientów.
Wybraliśmy firmę ODL ze względu na rozwiązanie IT dedykowane dla naszej branży. Wdrożenie nowego systemu komputerowego da nam solidne podstawy do dalszego rozwoju naszej działalności. Wierzymy, że dzięki nowemu rozwiązaniu będziemy mogli jeszcze lepiej sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z tak profesjonalną firmą jaką jest Venezia. Wybór dokonany przez jednego z liderów polskiej branży obuwniczej potwierdza, iż ODL jest w stanie zaoferować rozwiązania i korzyści biznesowe dla dużych sieci sklepów - Patrick Flanagan, Prezes Zarządu ODL
Źródło: www.odl.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top