loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

KAMAi AGD rozpoczyna sezon z systemem ERP Comarch ALTUM

Firma handlowa KAMAi AGD Sp. z o.o., dostarczająca sieciom handlowym artykuły do domu, ogrodu oraz akcesoria kempingowe, wdraża system ERP Comarch ALTUM. Implementację prowadzi Srebrny Partner Comarch – firma ALPOL – rozwiązania informatyczne.
W związku z rozwojem firmy i zwiększającą się liczbą zamówień, firma KAMAi AGD podjęła decyzję o wdrożeniu platformy biznesowej Comarch ALTUM. Głównymi kryteriami, które przesądziły o jej wyborze, okazały się ponadprzeciętna elastyczność rozwiązania oraz automatyzacja procesów dzięki wykorzystaniu wbudowanego rozwiązania Business Process Management.
Troszcząc się o sprostanie stale rosnącym wymaganiom rynkowym oraz potrzebie posiadania wiarygodnych informacji o stanie firmy, zdecydowaliśmy się na zmianę obecnego systemu. Wdrożenie platformy Comarch ALTUM pozwoli nam na dalsze usprawnienia zarządzania naszą działalnością – mówi Andrzej Kierski, właściciel KAMAi AGD Sp. z o.o. – Comarch ALTUM pozwoli bowiem udoskonalić procesy zachodzące w naszym przedsiębiorstwie, zapewni maksymalne dopasowanie do naszych wymagań oraz umożliwi prowadzenia złożonych analiz biznesowych. Comarch ALTUM umożliwi nam również wdrożenie nowych funcjonalności, takich jak współpraca platformy z firmami kurierskimi, a także automatyczna obsługa procesów biznesowych – dodaje Andrzej Kierski.
Przewidziano również pełną integrację prowadzonego pod domeną Kamai.pl sklepu internetowego z Comarch ALTUM, pozwalając na zautomatyzowanie obsługi magazynowej, kurierskiej oraz fakturowania sprzedaży tradycyjnej w połączeniu z internetową.

Wstępne rozpoczęcie pracy w systemie ERP planowane jest za 3 miesiące, a zakończenie projektu wdrożeniowego za 9 miesięcy.

Od 2000 roku KAMAi AGD Sp. z o.o. dostarcza artykuły do domu, ogrodu oraz na akcesoria kempingowe głównie do sieci handlowych takich jak hipermarkety, hurtownie, supermarkety, sklepy dyskontowe, sklepy typu „dom i ogród”. Klientami firmy są również agencje reklamowe, sklepy internetowe, instytucje państwowe, zakłady produkcyjne i usługowe oraz hurtownie i sklepy branżowe. Oferowane przez KAMAi AGD produkty pochodzą od producentów polskich oraz zagranicznych.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top