loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

MIRBUD wdroży system ERP

Intelligence_logoMIRBUD SA rozpoczyna jedno z najbardziej kompleksowych wdrożeń rozwiązania SAP w branży budowlanej w Polsce. Partnerem Mirbudu w tym przedsięwzięciu jest itelligence. Projekt rozpocznie się w kwietniu etapem analizy przedwdrożeniowej. Wdrożenie obejmie dwie spółki grupy Mirbud – MIRBUD SA i JHM DEVELOPMENT.

Mirbud SA skorzysta m.in. z zaawansowanego obszaru SAP Project System (SAP PS - Zarządzanie projektami i przedsięwzięciami). Obszar ten obejmie kluczową działalność obydwu spółek grupy - MIRBUD SA i JHM Development. SAP Project System wesprze proces harmonogramowania inwestycji, planowania kosztów i zasobów, jak również rozliczania rzeczywistych budżetów inwestycji.

Dzięki rozwiązaniu SAP CRM (Zarządzanie relacjami z klientami), Mirbud będzie miał możliwość monitorowania kontaktów z inwestorami i podwykonawcami, a także uzyska wsparcie sprzedaży mieszkań i rozliczeń ratalnych z kupującymi.

Nowy system zapewni Grupie także sprawozdawczość skonsolidowaną oraz możliwość rozliczania spółek wg standardów MSR.

Projekt wdrożeniowy jest jednym z najbardziej kompleksowych w branży budowlanej w Polsce. Poza obszarami SAP PS i SAP CRM, wdrożenie obejmie także obszary rachunkowości finansowej (FI), controllingu (CO), sprzedaży i dystrybucji (SD), gospodarki materiałowej (MM), zarządzania kapitałem ludzkim (HCM). W pierwszym etapie projekt zakłada wykonanie analizy przedwdrożeniowej precyzującej architekturę rozwiązania oraz koncepcje obsługi działalności budowlanej w firmie.
Wybraliśmy rozwiązanie SAP, ponieważ szczególnie ważne jest dla nas śledzenie zaawansowania naszych inwestycji w powiązaniu z kosztami i zasobami, a SAP daje nam możliwości wykonywania takich przekrojowych analiz. Szukając partnera wdrożeniowego, zwróciliśmy się do itelligence ze względu na największe doświadczenie tego partnera SAP w branży budowlanej. Przy tak obszernym projekcie, jaki mamy przed sobą, chcieliśmy korzystać ze sprawdzonych dostawców i systemów. - mówi Jerzy Mirgos Dyrektor Generalny MIRBUD S.A.
Podpisując umowę z Mirbudem, itelligence potwierdziło swoją rolę niekwestionowanego lidera rozwiązań SAP dla budownictwa na polskim rynku. Sektor budowlany jest od lat wpisany w naszą strategię rozwoju, dlatego bardzo mnie cieszy fakt, że po trudniejszym dla tej branży zeszłym roku, inwestycje w IT zaczynają wracać do poziomu sprzed spowolnienia gospodarczego. Mirbud SA, jako jedna z głównych polskich firm budowlanych, jest tego najlepszym przykładem. - mówi Krzysztof Witczak, Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu itelligence Sp. z o.o.
iteligence jest wiodącym dostawcą rozwiązań SAP dla budownictwa w Polsce. Do grona klientów firmy należą m.in. Budimex SA, Elektromontaż Poznań SA, Grupa Ożarów, Cementownia Warta SA. itelligence oferuje także prekonfigurowane rozwiązanie branżowe it.construction, oparte o SAP Business All-In-One, przeznaczonego dla średniej wielkości firm budowlanych.

Źródło: www.itelligence.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top