loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP dobry na drogi

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg DROGOPOL-ZW Sp. z o.o., specjalizujące się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych, wdraża system ERP Comarch ALTUM. Implementację, która obejmie najważniejsze obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa, prowadzi Partner Comarch – katowicka firma Jura-Soft.
W styczniu 2010 roku, po dokładnej analizie rynku i przeglądzie ofert producentów systemów ERP, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg DROGOPOL-ZW Sp. z o.o. wybrało Comarch ALTUM jako rozwiązanie, które w największym stopniu spełnia oczekiwania firmy. Elastyczna architektura nowoczesnej platformy ERP umożliwia łatwe dostosowanie do stale rosnących wymagań dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa.
Poszukiwaliśmy rozwiązania, które z jednej strony zawiera te funkcjonalności, które są dla nas kluczowe, z drugiej zaś będzie na tyle otwarte, że można będzie je w pełni dostosować do naszych potrzeb oraz zaimplementować w nim rozwiązania typowe dla naszej firmy, jak np. proces technologiczny produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych – mówi Marek Waszkiewicz, prokurent P.B.D. DROGOPOL-ZW Sp. z o.o. – Zależało nam również na tym, by z czasem móc tworzyć nowe funkcjonalności oraz dostosowywać system do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa. Comarch ALTUM daje nam właśnie takie możliwości
Jura-Soft, dla której jest to już kolejne wdrożenie Comarch ALTUM, oprócz uruchomienia standardowych funkcjonalności, planuje dostosować system do unikalnych potrzeb klienta, tworząc m.in. rozwiązania związane z zarządzaniem projektami oraz obsługą wag samochodowych.
Dla przedsiębiorstwa DROGOPOL-ZW przy wyborze rozwiązania klasy ERP istotną kwestią było zapewnienie pełnej analizy i kontroli nad przebiegiem specyficznych, długoterminowych projektów, a także możliwość uporządkowania dokumentów z nimi związanych i zdefiniowania jasnych ścieżek przepływu informacji. Comarch ALTUM, dzięki narzędziom Business Process Management i Business Intelligence, spełnia te potrzeby w 100 proc. – mówi Kamil Góral, product manager Comarch ALTUM.
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg DROGOPOL-ZW Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych w zakresie budowy, rozbudowy, remontów i utrzymania dróg, ulic, rond, autostrad i parkingów, budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych i gazowych. Firma produkuje mieszanki mineralno-asfaltowe, prowadzi badania laboratoryjne kruszyw i mieszanek mineralno-asfaltowych oraz świadczy usługi sprzętowe i transportowe.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top