loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comarch wspomaga zarządzanie produkcją w ZLP TROKOTEX

Pakiet ERP Comarch CDN XL usprawnia codzienną pracę w ZLP Trokotex Sp. z o.o. Wdrożenie systemu u producenta zbiorników, aparatury chemicznej, pomostów, podestów i przekryć przeprowadził Platynowy Partner Comarch – firma Insoft Consulting Sp. z o.o.
 
Po okresie użytkowania kilku niezintegrowanych systemów informatycznych Trokotex zdecydował się na wdrożenie systemu  ERP Comarch CDN XL.
W celu zachowania konkurencyjności na rynku konieczna była decyzja o wdrożeniu nowoczesnego i zintegrowanego rozwiązania, które usprawni i ujednolici nasze procesy, a także zautomatyzuje obsługę księgowości – mówi Grzegorz Troch, Prezes Zarządu Trokotex.
Trokotex zdecydował się na moduły: Sprzedaż, Zamówienia, Serwis i Remonty, Środki Trwałe, Księgowość, Kadry i Płace, Produkcja, CRM oraz Definiowanie Interfejsu .
System Comarch CDN XL zapewnił nam zoptymalizowanie obiegu dokumentów, efektywności ich przetwarzania oraz ujednolicenie infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa – podkreśla Prezes firmy Trokotex.
W systemie zostały zamodelowane i zautomatyzowane wszystkie procesy związane z obsługą klientów – od oferty, poprzez zamówienia i zlecenia produkcyjne, aż do faktur końcowych. Uniwersalność Comarch CDN XL pozwala rozpocząć realizowanie procesu sprzedaży, zarówno od oferty, jak i zamówienia. Dokładnie ewidencjonowany jest nie tylko czas pracy w powiązaniu ze zleceniami produkcyjnymi, ale także materiały wydane do wykonania danego produktu, co przekłada się na dokładne określanie kosztów poniesionych na realizację poszczególnych zleceń i w następstwie tego na uzyskanie informacji o ich rzeczywistej rentowności. Oprogramowanie zapewnia także pełne wsparcie dla księgowości oraz procesu obsługi klienta.

Obecne na polskim rynku od 1987 roku Zakłady Laminatów Poliestrowych Trokotex Sp. z o.o., są dostawcą rozwiązań w zakresie przesyłania, przetwarzania, neutralizowania, oczyszczania, uzdatniania wody a także magazynowania materiałów sypkich, granulatów, gazów oraz cieczy agresywnych. ZLP dostarczają je zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych podmiotów przemysłowych w różnych sektorach gospodarki – od ciężkiej chemii, aż po przetwórstwo spożywcze.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top