loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa Boxmet wybrała system ERP CDN XL

Dynamicznie rozwijająca się grupa spółek Boxmet z Pieszyc na Dolnym Śląsku, w 18. rok działalności wchodzi z nowym systemem ERP. Innowacyjne wdrożenie systemu Comarch CDN XL przeprowadził partner Comarch z Wrocławia, firma Infortes.
 
Jako doświadczony partner Comarch podczas wdrożenia mogliśmy zaproponować Grupie Boxmet sprawdzone scenariusze biznesowe funkcjonujące w systemie Comarch CDN XL. Transfer wiedzy naszych konsultantów to zawsze wartość dodana dla naszych klientów – mówi Tomasz Szywała, Wiceprezes Infortes, który osobiście koordynował proces wdrożenia.
Nowy system informatyczny wpłynie korzystnie na przebieg procesów wewnętrznych oraz poprawi procedury obsługi klienta. Pracownicy Boxmet mają obecnie dostęp do pełnej bazy informacji o kontrahentach, ich zamówieniach i płatnościach. Comarch CDN XL wspiera także utrzymanie stanów minimalnych wyrobów i towarów handlowych, a także kształtowanie korzystnej dla firmy polityki rabatowej. Dzięki szczegółowej informacji o kosztach produkcji wyrobów przedsiębiorstwo może odnieść dodatkowe korzyści wynikające z precyzyjnego kalkulowania cen.
Poszerzająca się oferta, coraz większa liczba zatrudnionych pracowników oraz zasobów produkcyjnych, wymagały zarządzania z wykorzystaniem nowoczesnego systemu informatycznego. Szukaliśmy producenta, który nie tylko zaoferuje ciekawy program, ale przede wszystkim przedstawi nam sprawdzone metody pracy. Po zapoznaniu się z ofertami wielu firm, wybraliśmy ofertę firmy Infortes i system Comarch CDN XL – opowiada Ryszard Grosiak, Prezes Zarządu Boxmet.
Zakres wdrożenia objął działalność produkcyjną, zakupy oraz sprzedaż, a także księgowość oraz kadry i płace. Boxmet jest cenionym dostawcą sprzętu i rozwiązań w segmencie wyrobów przeciwpożarowych (m.in. hydranty wewnętrzne i centra gaśnicze), sprzętu do udzielania pierwszej pomocy oraz skrzynek gazowych. Ofertę własnych produktów firmy, uzupełniają towary handlowe oraz kompetentne doradztwo w zakresie dostarczanych rozwiązań. Sprawną dystrybucję wspiera kilka współpracujących z Boxmet ogólnopolskich sieci sprzedaży tego typu wyrobów.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top