loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kserkop postawił na Comarch CDN iXL24

Nowoczesny system ERP Comarch CDN iXL24 umożliwiający kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem za pomocą internetu został wybrany przez firmę Kserkop. Wdrożenie zrealizował CDN Partner w Krakowie Sp. z o.o., Złoty Partner Comarch SA.
 
 
O wyborze modelu Comarch CDN iXL24 – usługi wynajmu systemu Comarch CDN XL – zdecydowała jego bogatą funkcjonalność, a także dostosowanie do specyfiki działania firmy Kserkop. Właściwie zdefiniowane priorytety działalności bieżącej oraz perspektywy rozwoju Kserkop przewidują outsourcing infrastruktury IT, który pomaga w znaczny sposób obniżyć koszta związane z inwestycją.

W odróżnieniu od tradycyjnej formuły wdrożenia, Kserkop nie ponosi kosztów nabycia platformy sprzętowej, jedynym warunkiem jest dysponowanie łączami internetowymi oraz terminalami na stanowiskach pracy. Kserkop ma dostęp przez internet do pełnej funkcjonalności systemu Comarch CDN XL, a zapewnienie wydajnej, bezpiecznej, poddawanej stałemu monitoringowi infrastruktury sprzętowej oraz wszelkie licencje zapewnia Comarch SA.
Jedna spójna baza kontrahentów, możliwość rejestrowania zdarzeń handlowych w czasie rzeczywistym, a w szczególności zarządzanie umowami obsługi serwisowej stanowi nową jakość w Kserkop. W toku wdrożenia zostały zoptymalizowane i zautomatyzowane działania firmy skierowane do kontrahentów. Umożliwiono rejestrację umów z klientem i zarządzanie nimi, a także automatyczne rozliczanie kopii według różnych kryteriów w zależności od obowiązującej umowy. Dzięki temu Zarząd Kserkop uzyskuje bieżące informacje, pozwalające na szybkie podejmowanie decyzji o pracy wszystkich działów przedsięborstwa – tłumaczy Jarosław Miłek, kierownik wdrożenia z CDN Partner w Krakowie.
Dostosowanie systemu ERP Comarch CDN XL do specyfiki Kserkop oparto na modułach: Handel-Sprzedaż, Serwis, Zamówienia, CRM, iSklep24 oraz Księgowość, Środki Trwałe, Kadry i Płace. W planach jest także wdrożenie obszaru Business Intelligence oraz Pulpitu Kontrahenta. Z usługi wynajmu oprogramowania Kserkop korzysta od 1 stycznia 2010 roku. System został udostępniony dla 20 użytkowników.

Kserkop Sp. z o.o. działa w branży automatyki biurowej i poligrafii od 20 lat. Oferuje pełną gamę rozwiązań do zarządzania dokumentami. Jest dystrybutorem sprzętu wiodących marek, takich jak Konica, Konica-Mimolta, Riso oraz Rowe.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top