loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

MPM Product postawił na system ERP rozmiaru XL

MPM Product inwestuje w rozwój. Znany producent sprzętu AGD zakupił know-how z zakresu zarządzania i organizacji procesów zawarte w zintegrowanym systemie Comarch CDN XL. Wdrożenie przeprowadzi spółka T2S – doświadczony partner i konsultant biznesowy opierający się o system ERP dostarczany przez Comarch.
MPM i T2S mają już za sobą etap planowania i przygotowań do projektu. Aktualnie trwa analiza procesów biznesowych. Uruchomienie systemu nastąpi 1 lipca 2010 roku.

Wdrożenie Comarch CDN XL w MPM Product jest ósmym projektem ERP rozpoczętym w 2009 roku przez T2S.

Projekt obejmie wszystkie obszary funkcjonowania MPM Product: handel i logistykę (moduły: Handel/Sprzedaż, Zamówienia, Import, Magazyn Wysokiego Składowania), produkcję (moduły: Projekty, Kompletacja), finanse (moduły: Księgowość, Środki Trwałe, Kadry i Płace, Karty Pracy, Rejestracja Czasu Pracy, Nieobecności, Podzielnik Wynagrodzeń), obsługę klienta (moduły: CRM, Serwis), współpracę z dostawcami i odbiorcami (ECOD, Pulpit Kontrahenta), optymalizację i zarządzanie (moduły: Modelowanie Procesów, Business Intelligence). MPM Product będzie także czerpać korzyści z zastosowania rozwiązań mobilnych: Mobilny Menadżer, Mobilny Magazyn oraz Mobilna Sprzedaż.

O wyborze Comarch CDN XL w największym stopniu zadecydowały bogata i rozwinięta funkcjonalność systemu oraz konkurencyjna cena w relacji do możliwości systemu.
Dotychczas wykorzystywany przez MPM system informatyczny stał się barierą rozwoju – nie tylko ze względów technologicznych. Przejście na Comarch CDN XL stworzy dla firmy nowe możliwości. Najważniejsze z nich – z punktu widzenia MPM – to ciekawe, rozbudowane i elastyczne narzędzie analityczne jako informacyjna podstawa dla wszelkich działań optymalizacyjnych, wykorzystanie rozwiązań mobilnych w obsłudze sprzedaży oraz w zarządzaniu położeniem w magazynie – mówi Marek Socha, Dyrektor Sprzedaży T2S.
Nawiązanie współpracy z T2S i wdrożenie Comarch CDN XL wpisują się w realizację przyjętej przez MPM Product strategii rozwoju, która zakłada stałe doskonalenie oferty oraz wewnętrznych procesów wpływających na jakość produktów, obsługi oraz współpracy z partnerami handlowymi.
Unikalnym atutem naszego systemu jest doskonale rozwinięta sieć Autoryzowanych Partnerów Comarch CDN XL, licząca blisko 200 firm. Połączenie dobrego wdrożenia i bogatego funkcjonalnie produktu gwarantuje efekt w postaci zadowolonego klienta. Taki model współpracy sprawia, że łatwiej nam dotrzeć do klienta oraz otoczyć go odpowiednią opieką. Jednym z naszych najważniejszych Partnerów jest firma T2S, która ma na swoim koncie dużą liczbę wdrożeń i zadowolonych klientów – mówi Tomasz Rutkowski, Product Manager Comarch CDN XL.
MPM Product od blisko 20 lat działa na rynku zmechanizowanego sprzętu AGD, oferując szeroki asortyment produktów do kompleksowego wyposażenia gospodarstw domowych. Produkty MPM dostępne są w całym kraju w większości sklepów i marketów AGD. Cechuje je dobra jakość za niewygórowaną cenę oraz nowoczesne wzornictwo. Od kilku lat MPM Product z sukcesami realizuje także inwestycje w branży turystyczno-leczniczej (czterogwiazdkowy Villa Park Hotel Klinika Zdrowia i Urody w Ciechocinku, Głęboczek Vine Resort & SPA).

T2S jest pierwszym w historii partnerem Comarch wyróżnionym statusem Platynowego Partnera. Wśród klientów T2S posiadających system ERP Comarch są m.in. Gino Rossi, Simple Creative Products, Motyl, Apollo Electronics, Wolf Technika Grzewcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Monolith, Cisowianka.


Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top