loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Novum z systemem ERP

Komputronik Biznes, integrator systemów IT dla przesiębiorstw, rozpoczął wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics NAV Advanced w firmie Novum ze Szczytna. Wdrożenie dotyczy również modułów Kadry – Płace oraz Systemy Bankowe.

Wdrożenie obejmie 25 stanowisk komputerowych, a jego łączna wartość wyniesie 1,12 mln zł netto. Zakończenie projektu planowane jest na sierpień 2010 r. Komputronik Biznes realizuje wdrożenie razem z firmą Solid Solutions.

Novum to czołowy polski dostawca drewnianych placów zabaw oraz pomocy edukacyjnych. Firma rozpoczęła działalność w 1996 r. Od tamtego czasu zbudowała kilka tysięcy placów zabaw na terenie całego kraju. Spółka zatrudnia ok. 120 osób.

Źródło: www.komputronik-biznes.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top