loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Energomontaż Południe z systemem ERP

BPSC - systemy ERP, MRP, ERP, Kadry i płace, zarządzanie kapitałem ludzkimJeden z liderów branży budownictwa przemysłowego w Polsce zdecydował o pozyskaniu systemu klasy ERP / MRP II. W wyniku kompleksowego wdrożenia firma uzyska pełną integrację danych w obrębie całej grupy kapitałowej. To najważniejszy cel w kontekście szybko rosnącej skali działalności przedsiębiorstwa.

Zakres realizowanych prac jest niezwykle szeroki. Obok podstawowych funkcjonalności obejmujących finanse i księgowość, kadry i płace, budżetowanie, gospodarkę materiałową, dystrybucję, transport, zarządzanie produkcją konstrukcji stalowych czy CRM, firma zyska rozwiązania dodatkowe. Plany przewidują również wdrożenie aplikacji odpowiedzialnych za ewidencję Itrastat, elektroniczny obieg dokumentów, remonty czy całą sferę zarządzania kapitałem ludzkim. Zarządzanie projektami budowlanymi realizowane będzie przy wsparciu zintegrowanego oprogramowania Human Work

Zakończenie wdrożenia przewidywane jest na luty 2010 roku. Z poszczególnych funkcjonalności korzystać będzie maksymalnie 200 użytkowników. System Impuls 5 funkcjonować będzie w architekturze trójwarstwowej, w oparciu o rozwiązanie bazo-danowe firmy Oracle.

Energomontaż - Południe SA działa od 57 lat na polskim i światowym rynku budownictwa energetycznego oraz przemysłowego.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top