loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

TETLEY na systemie ERP iScala

Tetley, jeden z największych światowych producentów herbaty korzysta z iScala 2.3 SR1, rozwiązania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) firmy Epicor Software Corporation, będącej dostawcą zintegrowanych aplikacji dla średnich przedsiębiorstw. W tej chwili rozwiązanie Epicora obejmuje obszary finansów, logistyki oraz moduł „connectivity”, który w przypadku Tetleya służy do komunikacji z sieciami handlowymi.

Historia Tetley sięga 1837 roku, w którym dwaj przedsiębiorczy bracia - Joseph i Edward Tetley zajęli się sprzedażą herbaty. Bracia szybko odnieśli sukces i już ćwierć wieku później Joseph Tetley założył spółkę Joseph Tetley and Co., która stała się nie tylko dostawcą, lecz także producentem różnych gatunków herbat. W 2000 roku Tetley stała się częścią Tata Tea, firmy herbacianej, która wchodzi w skład największego indyjskiego konglomeratu Tata Group obecnego w ponad 40 krajach. Polski oddział firmy powstał w 1994 roku. Tetley jako jedna z pierwszych w kraju wprowadziła herbatę Earl Grey i od lat sukcesywnie rozszerza swoją ofertę o herbaty zielone, białe, owocowe, rooibos i sypkie.

Epicor iScala 2.3 SR1 to zintegrowany system ERP obecny na polskim rynku od ponad 15 lat. Rozwiązanie pracujące w firmie Tetley wspiera kluczowe dla firmy obszary m.in. związane z kontrolą jakości i logistyką, w tym zarządzanie terminami przydatności czy kontrolą partii. Innym istotnym obszarem jest również prognozowanie i zarządzanie cyklami dostaw, które w tej branży są szczególnie istotne ze względu na zmiany cen surowców i związaną z tym konieczność planowania popytu z odpowiednim wyprzedzeniem.

Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top