loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hadex-Gaz wdraża system ERP Impuls 5

Hadex-Gaz Sp. z o.o. jest liderem w branży dystrybucji gazu posiada własny terminal, rozlewnie gazu oraz stacje autogaz. Główna oferta firmy to gaz płynny dla przemysłu (butle do wózków), butle gazowe, auto gaz dla stacji paliw, gaz płynny do zastosowań domowych, obsługa butli turystycznych.
 

Nasza firma ze względu na ciągły i intensywny rozwój oraz duże rozproszenie terytorialne punktów sprzedaży postanowiła wdrożyć elastyczny w pełni zintegrowany system informatyczny klasy ERP. Głównymi czynnikami wyboru jakimi się kierowaliśmy było pełne pokrycie funkcjonalne naszej działalności, założony krótki czas wdrożenia oraz kompleksowość oferty obejmującą pełną obsługę informatyczną wraz z fachowym serwisem powdrożeniowym. Wybrane rozwiązanie musiało zapewnić obsługę specyficznych procesów takich jak obsługa składu podatkowego, czy też skomplikowanej dystrybucji naszych produktów – mówi Jan Czapracki, Prezes Hadex-Gaz Sp. z o.o. w Poznaniu.

Nowy system obejmie swym zasięgiem takie obszary funkcjonowania firmy jak finanse i księgowość, środki trwałe, kadry i płace, dystrybucja, sprzedaż, gospodarka materiałowa, kompletacja, oraz istotny w działalności firmy transport. Dostarczany przez ZETO S.A. w Poznaniu system zastąpi kilka rozwiązań, które funkcjonowały dotychczas w Hadex-Gaz Sp. z o.o. w tym gospodarkę magazynową oraz zarządzanie ponad 2000 punkami sprzedaży gazu propan-butan w firmowych butlach 11kg. Istotnym elementem projektu jest również ujęcie w jednym rozwiązaniu gospodarki transportowej, która pozwoli planować trasy oraz w szybki sposób rozliczać rozwóz gazu. Główne procesy biznesowe mają być wdrożone w ekspresowym tempie nie przekraczającym trzech miesięcy - komentuje Łukasz Klimecki, Specjalista ds. handlowych – systemy zintegrowane w ZETO S.A. w Poznaniu.

Źródło; www.zeto.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top