loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

I&B wdraża system ERP na rynku części zamiennych

Firma I&B Consulting podpisała umowę na dostawę i wdrożenie systemu klasy ERP Microsoft Dynamics AX 2009 w firmie dostarczającej na polski rynek nowoczesne części i urządzenia do mechanizacji przemysłu.

Aktywność biznesowa klienta koncentruje się na dziedzinach pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej, filtracji, szybkim prototypowaniu, pompach i systemach. W ramach tych dziedzin firma oferuje w sprzedaży podzespoły i urządzenia ponad 50 uznanych, światowych firm. Przedsiębiorstwo prowadzi również działalność w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i modernizacji systemów automatyzacji produkcji, usług serwisowych i produkcji własnej.

Zakresem wdrożenia objęte są wszystkie obszary działalności firmy włączając finanse, sprzedaż, zakupy, projekty, serwis, produkcję, Enterprise Portal, relacje z klientami (CRM) oraz sklep internetowy. Start systemu planowany jest na styczeń 2010, a zakończenie projektu na koniec I kwartału 2010.

Źródło: www.ibconsulting.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top